Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Kód produktu: N4465214 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• INFORMÁCIE O DISPLEJI
• Oblasť sledovania: 527,04 (V) × 296,46 (Š) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, zmatnenie 25 %
• Reakčný čas (typický): 4 ms (šedá–šedá)*
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastný pomer (typický): 1500:1
• Rozstup obrazových bodov: 0,2745 × 0,2745 mm
• Uhol sledovania: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
• Snímková frekvencia: VGA: 30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V); HDMI/DP: 30–140 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technológia sRGB: Áno
• Vylepšenie obrazu: SmartImage
• Hustota pixelov: 92,56 PPI
• Režim LowBlue: Áno
• EasyRead: Áno
• SoftBlue: Áno
• Adaptívna synchronizácia: Áno
• MPRT: 1 ms*
• SmartContrast: Mega Infinity DCR
• Farebný gamut (typicky): Adobe RGB: 80,75 %, DCI-P3: 79,98 %, sRGB: 105,92 %, NTSC: 93,35 %*
• INFORMÁCIE O KONEKTIVITE
• Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
• Vstup/výstup audia: Audio výstup, Audio vstup
• Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
• Vstup signálu: 1× VGA, 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2
• ĎALŠIE INFORMÁCIE
• Vstavané reproduktory: 2× 2 W
• Pohodlie používateľa: Zapnuté/Vypnuté, Ponuka, Hlasitosť, Vstup, SmartImage
• Ďalšie výhody: Zámok Kensington, Držiak VESA (100×100 mm)
• Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
• STOJAN
• Naklápacie prevedenie: -5/20°
• SPOTREBA ENERGIE
• Zapnuté: 16,9 W (typicky)
• Pohotovostný režim: 0,5 W (typicky)
• Vypnuté: 0,3 W (typicky)
• Indikátor napájania: LED (prevádzka – biela, pohotovosť – biela blikajúca)
• Napájanie: Interné, AC 100–240 V, 50–60 Hz
• ROZMERY PRODUKTU
• So stojanom (max. výška): 542 × 417 × 180 mm
• Bez stojanu: 542 × 316 × 45 mm
• Balenie (Š×V×H): 610 × 370 × 124 mm
• HMOTNOSŤ
• So stojanom: 2,94 kg
• Bez stojanu: 2,59 kg
• S balením: 4,68 kg
• PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
• Prevádzková teplota: 0 až 40 °C
• Skladovacia teplota: -20 až 60 °C
• Relatívna vlhkosť: 20 % – 80 %
• Nadmorská výška: Prevádzka: do 3 658 m, skladovanie: do 12 192 m
• MTBF: 50 000 hodín (bez podsvietenia)
• UDRŽATEĽNOSŤ
• Životné prostredie a energia: RoHS, Energy Star
• Recyklovateľnosť obalu: 100 %
• Špeciálne materiály: Skrinka bez PVC/BFR
• INFORMÁCIE O SKRINI
• Farba: Čierna
• Povrch: Textúrovaný
• CERTIFIKÁCIE A ŠTANDARDY
• OBSAH BALENIA
• Káble: HDMI kábel, napájací kábel
• Užívateľská dokumentácia: Áno
• Váha: 3.46000 kg
• PartNumber: 24E1N1200A/00
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: Nespecifikované
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
Reproduktory: Áno
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD IPS
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 23,8"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Nie
Dodanie produktu Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Doba dodania produktu Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA