Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma
Kód produktu: N4193572 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
5 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Neuvěřitelná účinnost a mimořádná úspora energie
• Obraz/displej
• Velikost panelu: 68,5 cm (27")
• Poměr stran: 16:9
• typ LCD panelu: Technologie IPS
• Typ podsvícení: Systém W-LED
• Rozteč obrazových bodů: 0,3114 (H) mm x 0,3114 (V) mm
• Jas: 300 cd/m?
• Barevnost displeje: 16,7 milionu (8 bitů)
• Barevný gamut (typicky): sRGB 110 %, NTSC 96 %*
• Kontrastní poměr (typický): 1500:1
• SmartContrast: 50 000 000:1
• Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
• Úhel sledování: 178? (H) / 178? (V), @ C/R > 10
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Maximální rozlišení: VGA: 1920 x 1080 při 75 Hz; HDMI/DP: 1920 x 1080 při 100 Hz
• Oblast sledování: 597,89 (H) x 336,31 (V) mm
• Snímková frekvence: VGA: 30–85 kHz (H) / 48– 75 Hz (V); HDMI/DP: 30–115 kHz (H) / 48– 100 Hz (V)
• Technologie sRGB
• Bez blikání
• Hustota pixelů: 82 PPI
• Režim LowBlue
• Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
• EasyRead
• Adaptive sync
• EyeSafe
• Možnosti připojení
• Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
• Vstup/výstup audia: 1x Audio in, 1x Audio out
• Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort)
• Pohodlí
• Vestavěné reproduktory: 3 W x 2
• Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Jas,
• Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
• Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm), Háček na sluchátka
• Ovládací software: funkce SmartControl
• Podstavec
• Nastavení výšky: 150 mm
• Čep: -/+ 90 stupňů
• Otočný: +/- 180 stupeň
• Sklopné provedení: -5/30 stupeň
• Napájení
• režim ECO: 7,2 W (typ.)
• Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
• Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
• Zapnuto: 9,34 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
• Pohotovostní režim: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájení LED: Provoz – bílá,
• Pohotovostní režim – bílá (blikající)
• Značka energetické třídy: B
• Rozměry
• Balení v mm (Š x V x H): 730 x 445 x 159 mm
• Výrobek bez stojanu (mm): 614 x 368 x 58 mm
• Výrobek se stojanem (max. výška): 614 x 543 x 235 mm
• Hmotnost
• Výrobek s obalem (kg): 9,46 kg
• Výrobek se stojanem (kg): 6,46 kg
• Výrobek bez stojanu (kg): 4,70 kg
• Provozní podmínky
• Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
• Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
• Relativní vlhkost: 20 %–80 %
• Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
• MTBF (demonstrováno): 70 000 hodin (bez podsvícení)
• Udržitelnost
• Životní prostředí a energie: PowerSensor, LightSensor, Energy Star, EPEAT*, RoHS
• Recyklované plasty: 85 % + OBP 5 %
• Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
• Konkrétní látky: Kryt bez PVC / BFR, Bez rtuti
• Shoda a standardy
• Skříňka
• Dokončení: Textura
• Stojan: Stříbrná
• Přední rámeček: Tmavošedá
• Zadní kryt: Tmavošedá
• Obsah balení
• Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
• Monitor se stojanem
• Uživatelská dokumentace
• OSTATNÍ INFORMACE
• Záruka: 5 let
• Váha: 7.60000 kg
• PartNumber: 27B2G5200/00
Parametry produktu
Barva: Stříbrná
Display port: Ano
Doba odezvy: 4 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ano
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ano
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma