Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Kód produktu: N4193572 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
5 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Neuveriteľná účinnosť a mimoriadna úspora energie
• Obraz/displej
• Veľkosť panela: 68,5 cm (27")
• Pomer strán: 16:9
• typ LCD panela: Technológia IPS
• Typ podsvietenia: Systém W-LED
• Rozstup obrazových bodov: 0,3114 (H) mm x 0,3114 (V) mm
• Jas: 300 cd/m?
• Farebnosť displeja: 16,7 milióna (8 bitov)
• Farebný gamut (typicky): sRGB 110 %, NTSC 96 %*
• Kontrastný pomer (typický): 1500:1
• SmartContrast: 50 000 000:1
• Reakčný čas (typický): 4 ms (šedá-šedá)*
• Uhol sledovania: 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
• Vylepšenie obrazu: SmartImage
• Maximálne rozlíšenie: VGA: 1920 x 1080 pri 75 Hz; HDMI/DP: 1920 x 1080 pri 100 Hz
• Oblasť sledovania: 597,89 (H) x 336,31 (V) mm
• Snímková frekvencia: VGA: 30–85 kHz (H) / 48– 75 Hz (V); HDMI/DP: 30–115 kHz (H) / 48– 100 Hz (V)
• Technológia sRGB
• Bez blikania
• Hustota pixelov: 82 PPI
• Režim LowBlue
• Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, Zmatnenie 25 %
• EasyRead
• Adaptive sync
• EyeSafe
• Možnosti pripojenia
• Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
• Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia, Funkcia Sync on Green
• Vstup/výstup audia: 1x Audio in, 1x Audio out
• Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort)
• Pohodlie
• Vstavané reproduktory: 3 W x 2
• Pohodlie používateľa: SmartImage, Vstup, Jas,
• Ponuka, Zapnuté/Vypnuté
• Ďalšie výhody: Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm), Háčik na slúchadlá
• Ovládací softvér: funkcia SmartControl
• Podstavec
• Nastavenie výšky: 150 mm
• Čap: -/+ 90 stupňov
• Otočný: +/- 180 stupňov
• Sklopné prevedenie: -5/30 stupňov
• Napájanie
• režim ECO: 7,2 W (typ.)
• Napájanie: Vstavané, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
• Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
• Zapnuté: 9,34 W (typ.) (metóda testovania EnergyStar)
• Pohotovostný režim: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájania LED: Prevádzka – biela,
• Pohotovostný režim – biela (blikajúca)
• Značka energetickej triedy: B
• Rozmery
• Balenie v mm (Š x V x H): 730 x 445 x 159 mm
• Výrobok bez stojanu (mm): 614 x 368 x 58 mm
• Výrobok so stojanom (max. výška): 614 x 543 x 235 mm
• Hmotnosť
• Výrobok s obalom (kg): 9,46 kg
• Výrobok so stojanom (kg): 6,46 kg
• Výrobok bez stojanu (kg): 4,70 kg
• Prevádzkové podmienky
• Nadmorská výška: Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzky: +12 192 m (40 000 stôp)
• Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
• Relatívna vlhkosť: 20 %–80 %
• Rozsah teplôt (skladovací): -20 °C až 60 °C
• MTBF (demonštrované): 70 000 hodín (bez podsvietenia)
• Udržateľnosť
• Životné prostredie a energia: PowerSensor, LightSensor, Energy Star, EPEAT*, RoHS
• Recyklované plasty: 85 % + OBP 5 %
• Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
• Konkrétne látky: Kryt bez PVC / BFR, Bez ortuti
• Zhoda a štandardy
• Skrinka
• Dokončenie: Textúra
• Stojan: Strieborná
• Predný rámček: Tmavosivá
• Zadný kryt: Tmavosivá
• Obsah balenia
• Káble: Kábel HDMI, kábel DisplayPort, napájací kábel
• Monitor so stojanom
• Užívateľská dokumentácia
• OSTATNÉ INFORMÁCIE
• Záruka: 5 rokov
• Váha: 7.60000 kg
• PartNumber: 27B2G5200/00
Parametre produktu
Farba: Strieborná
Display port: Áno
Doba odozvy: 4 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Áno
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
Reproduktory: Áno
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD IPS
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 27"
USB: Áno
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Áno
Dodanie produktu Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Doba dodania produktu Philips LCD 27B2G5200 27" IPS/1920x1080@100Hz/4ms/300cd/VGA/HDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 rokov + doprava zadarmo