Philips LCD 27B2N3500J 27" IPS/2560x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma
Kód produktu: N4509652 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
5 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Zvládejte každodenní úkoly pohodlně a rychle díky technologii SoftBlue, rozlišení Quad HD a obnovovací frekvenci 120 Hz. Monitor navíc nabízí ergonomický komfort díky podstavci SmartErgoBase.
• INFORMACE O DISPLEJI
• Oblast sledování: 596,74 (H) × 335,66 (V) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
• Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
• Jas: 350 cd/m2
• Kontrastní poměr (typický): 1500:1
• Rozteč obrazových bodů: 0,2331 × 0,2331 mm
• Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V) při C/R > 10
• Snímková frekvence: 30–190 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technologie sRGB: Ano
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Hustota pixelů: 109 PPI
• Režim LowBlue: Ano
• EasyRead: Ano
• SoftBlue: Ano
• Adaptive Sync: Ano
• SmartContrast: 50 000 000:1
• Barevný gamut (typický): sRGB 125 %, NTSC 114 %*
• INFORMACE O KONEKTIVITĚ
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, funkce Sync on Green
• Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
• Rozbočovač USB: USB 3.2 Gen 1, 5 Gbit/s
• – Upstream: 1× USB-B
• – Downstream: 4× USB-A (včetně 1 s rychlým nabíjením B.C 1.2)
• Vstup signálu: 2× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.2
• DALŠÍ INFORMACE
• Vestavěné reproduktory: 2× 2 W
• Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Jas, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
• Další výhody: Zámek Kensington, VESA držák 100×100 mm
• Kompatibilita: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 10 / 11
• Ovládací software: SmartControl
• STOJAN
• Nastavení výšky: 150 mm
• Naklonění: -5° až 30°
• Otočení na výšku (pivot): ±90°
• Natočení: ±180°
• SPOTŘEBA ENERGIE
• Zapnuto: 11,28 W (typ., testováno podle EnergyStar)
• Pohotovostní režim: 0,3 W (typ.)
• Vypnuto: 0,3 W (typ.)
• Režim ECO: 6,1 W (typ.)
• Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovost – bílá (blikající)
• Napájení: Vestavěné, AC 100–240 V, 50–60 Hz
• Energetická třída: C
• ROZMĚRY PRODUKTU
• Se stojanem: 615 × 539 × 146 mm
• Bez stojanu: 615 × 361 × 46 mm
• Balení: 730 × 445 × 139 mm
• HMOTNOST
• Se stojanem: 6,23 kg
• Bez stojanu: 4,56 kg
• Včetně balení: 9,12 kg
• PROVOZNÍ PODMÍNKY
• Teplota (provozní): 0 až 40 °C
• Teplota (skladovací): -20 až 60 °C
• Relativní vlhkost: 20–80 %
• Nadmořská výška: Provoz – do 3658 m, Skladování – do 12 192 m
• MTBF (bez podsvícení): 70 000 hodin
• UDRŽITELNOST
• Životní prostředí: Energy Star, EPEAT*, RoHS
• Recyklovatelnost obalu: 100 %
• Kryt bez PVC / BFR
• Recyklované plasty: 85 %
• INFORMACE O SKŘÍNI
• Přední rámeček: Černý, texturovaný
• Zadní kryt: Černý
• Stojan: Černý
• CERTIFIKACE A STANDARDY
• OBSAH BALENÍ
• Monitor se stojanem: Ano
• Kabely: HDMI, DisplayPort, napájecí kabel
• Uživatelská dokumentace: Ano
• OSTATNÍ INFORMACE
• Záruka: 5 let
• Váha: 7.30000 kg
• PartNumber: 27B2N3500J/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 4 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ano
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu Philips LCD 27B2N3500J 27" IPS/2560x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD 27B2N3500J 27" IPS/2560x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let + doprava zdarma