Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N3808154 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• LCD monitor řady 5000 s webkamerou Windows Hello
• Obraz/displej
•typ LCD panelu: Technologie IPS
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Velikost panelu: 68,6 cm (27")
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•Oblast sledování: 596,736 (V) x 335,664 (Š)
•Poměr stran: 16:9
•Maximální rozlišení: 2 560 x 1 440 při 75 Hz*
•Hustota pixelů: 108,79 PPI
•Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
•MPRT: 1 ms
•Jas: 300 cd/m2
•Kontrastní poměr (typický): 1000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Rozteč obrazových bodů: 0,2331 x 0,2331 mm
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
•Bez blikání
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Barevný gamut (typicky): NTSC 102,02 %*, sRGB 114,18 %*
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Snímková frekvence: 30 – 85 kHz (H) / 48 – 75 Hz (V)
•Režim LowBlue
•EasyRead
•Technologie sRGB
•Adaptive sync
• Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C 3.2 druhé generace x 1 (upstream, přívod energie až 65 W)
•USB:: USB 3.2 x 4 (downstream s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
• USB
•USB-C: Oboustranný konektor
•Vysokorychlostní: přenos dat a videí
•DP: Vestavěný režim Display Port Alt
•Dodávání energie: USB PD verze 3.0
•Maximální přívod energie prostřednictvím USB-C: Až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A)
• Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 5 W x 2
•Vestavěná webkamera: 5MP webkamera Hello
•Potlačení hluku
•Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Hlasitost, Vstup, Hraní SmartImage
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Nastavení výšky: 130 mm
•Čep: -/+ 90 stupňů
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
• Spotřeba
•Zapnuto: 29,6 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Značka energetické třídy: G
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
• Rozměry
•Výrobek se stojanem (max. výška): 614 x 524 x 212 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 614 x 379 x 52 mm
•Balení v mm (Š x V x H): 780 x 525 x 186 mm
• Hmotnost
•Výrobek se stojanem (kg): 6,57 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 4,70 kg
•Výrobek s obalem (kg): 10,65 kg
• Provozní podmínky
•Rozsah teplot (provozní): 0 až 40 °C
•Rozsah teplot (skladovací): -20 až 60 °C
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
• Podpora udržitelného rozvoje
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
• Shoda a standardy
• Skříňka
•Barva: Černá
•Dokončení: Texturované
• Co balení obsahuje?
•Monitor se stojanem
•Kabely: Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-A/C Y, napájecí kabel
•Uživatelská dokumentace
• Váha: 7.40000 kg
• PartNumber: 27E1N5600HE/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: Nespecifikováno
Pivot: Ano
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ano
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma