Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo
Kód produktu: N3808154 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• LCD monitor rady 5000 s webkamerou Windows Hello
• Obraz/displej
•typ LCD panela: Technológia IPS
•Typ podsvietenia: Systém W-LED
•Veľkosť panela: 68,6 cm (27")
•Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, Matnenie 25 %
•Oblasť sledovania: 596,736 (V) x 335,664 (Š)
•Pomer strán: 16:9
•Maximálne rozlíšenie: 2 560 x 1 440 pri 75 Hz*
•Hustota pixelov: 108,79 PPI
•Reakčný čas (typický): 4 ms (šedá–šedá)*
•MPRT: 1 ms
•Jas: 300 cd/m2
•Kontrastný pomer (typický): 1000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Rozstup obrazových bodov: 0,2331 x 0,2331 mm
•Uhol sledovania: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
•Bez blikania
•Vylepšenie obrazu: Hranie SmartImage
•Farebný gamut (typicky): NTSC 102,02 %*, sRGB 114,18 %*
•Farebnosť displeja: 16,7 miliónov
•Snímková frekvencia: 30 – 85 kHz (H) / 48 – 75 Hz (V)
•Režim LowBlue
•EasyRead
•Technológia sRGB
•Adaptive sync
• Možnosti pripojenia
•Vstup signálu: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C 3.2 druhej generácie x 1 (upstream, prívod energie až 65 W)
•USB:: USB 3.2 x 4 (downstream s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
•Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
• USB
•USB-C: Obojstranný konektor
•Vysokorýchlostný: prenos dát a videí
•DP: Vstavaný režim Display Port Alt
•Dodávanie energie: USB PD verzia 3.0
•Maximálny prívod energie prostredníctvom USB-C: Až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A)
• Pohodlie
•Vstavané reproduktory: 5 W x 2
•Vstavaná webkamera: 5MP webkamera Hello
•Potlačenie šumu
•Pohodlie používateľa: Zapnuté/Vypnuté, Ponuka, Hlasitosť, Vstup, Hranie SmartImage
•Ďalšie výhody: Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Nastavenie výšky: 130 mm
•Čap: -/+ 90 stupňov
•Sklopné prevedenie: -5/20 stupeň
• Spotreba
•Zapnuté: 29,6 W (typ.)
•Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
•Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
•Značka energetickej triedy: G
•Indikátor napájania LED: Prevádzka – biela, Pohotovostný režim – biela (blikajúca)
•Napájanie: Interné, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
• Rozmery
•Produkt so stojanom (max. výška): 614 x 524 x 212 mm
•Produkt bez stojanu (mm): 614 x 379 x 52 mm
•Balenie v mm (Š x V x H): 780 x 525 x 186 mm
• Hmotnosť
•Produkt so stojanom (kg): 6,57 kg
•Produkt bez stojanu (kg): 4,70 kg
•Produkt s obalom (kg): 10,65 kg
• Prevádzkové podmienky
•Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 až 40 °C
•Rozsah teplôt (skladovací): -20 až 60 °C
•Relatívna vlhkosť: 20 %–80 %
•Nadmorská výška: Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzku: +12 192 m (40 000 stôp)
•Priemerný čas medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín
• Podpora udržateľného rozvoja
•Životné prostredie a energia: RoHS
•Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
•Konkrétne látky: Bez ortuti, Kryt bez PVC / BFR
• Zhoda a štandardy
• Skrinka
•Farba: Čierna
•Dokončenie: Textúrované
• Čo balenie obsahuje?
•Monitor so stojanom
•Káble: Kábel HDMI, kábel USB-C na USB-A/C Y, napájací kábel
•Používateľská dokumentácia
• Váha: 7.40000 kg
• PartNumber: 27E1N5600HE/00
Parametre produktu
Display port: Áno
Dotykový displej: Nie
Typ povrchu displeja: Matný
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Áno
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
Pivot: Áno
Výškovo nastaviteľný: Áno
RJ45: Nie
Výrobca: Philips
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Úhlopriečka displeja: 27"
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
Typ displeja: LCD IPS
VGA/D-SUB vstup: Nie
DVI vstup: Nie
USB: Áno
Reproduktory: Áno
Kontrast: Nespecifikované
Jas: 300 cd/m2
Rozlíšenie: 2560x1440
Integrovaný TV tuner: Nie
Farba: Čierna
HDMI počet: 1
Doba odozvy: 1 ms
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
Dodanie produktu Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo
Doba dodania produktu Philips LCD 27E1N5600HE 27" IPS/2560x1440@75Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C/Webcam/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo