Philips LCD 27E2N1100L 27" VA/1920x1080@100Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/VESA
Kód produktu: N4352853 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Tento monitor je nabitý funkciami, ktoré vám umožnia pracovať s absolútnou presnosťou. Vďaka rozlíšeniu Full HD, obnovovacej frekvencii 100 Hz a odozve 1 ms MPRT vám tento monitor poskytne dokonale ostrý a detailný obraz.
• INFORMÁCIE O DISPLEJI
• Oblasť sledovania: 597,888 (H) × 336,312 (V) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, zmatnenie 25 %
• Reakčný čas (typický): 4 ms (šedá–šedá)*
• Jas: 250 cd/m2
• Kontrastný pomer (typický): 4000:1
• Rozstup obrazových bodov: 0,3114 × 0,3114 mm
• Uhol sledovania: 178° (H) / 178° (V); pri kontrastnom pomere >10
• Snímková frekvencia:
• – VGA: 30–85 kHz (H) / 48–60 Hz (V)
• – HDMI: 30–115 kHz (H) / 48–100 Hz (V)
• Technológia sRGB: Áno
• Vylepšenie obrazu: SmartImage
• Hustota pixelov: 81,59 PPI
• Režim LowBlue: Áno
• EasyRead: Áno
• Adaptívna synchronizácia: Áno
• MPRT: 1 ms*
• SmartContrast: Mega Infinity DCR
• INFORMÁCIE O KONEKTIVITE
• Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia, funkcia Sync on Green
• Podpora HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
• Vstup signálu: VGA ×1, HDMI 1.4 ×1
• DALŠIE INFORMÁCIE
• Pohodlie užívateľa: Zapnuté/Vypnuté; Ponuka; Jas; Vstup; SmartImage
• OSD jazyky:
• Dalšie výhody: Zámok Kensington, držiak VESA (100 × 100 mm)
• Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
• STOJAN
• Naklápacie prevedenie: -5° / +20°
• SPOTREBA ENERGIE
• Prevádzková spotreba: 17,6 W (typ.)
• Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
• Režim vypnutý: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájania:
• – Prevádzka: biela
• – Pohotovostný režim: biela (blikajúca)
• Napájanie: Externý, striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
• Energetická trieda: D
• ROZMERY PRODUKTU
• So stojanom (max. výška): 614 × 457 × 200 mm
• Bez stojana: 614 × 363 × 32 mm
• Balenie: 690 × 420 × 126 mm
• HMOTNOSŤ
• So stojanom: 3,05 kg
• Bez stojana: 2,69 kg
• S obalom: 5,20 kg
• PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
• Teplota (prevádzková): 0 až 40 °C
• Teplota (skladovacia): -20 až 60 °C
• Relatívna vlhkosť: 20 % – 80 %
• Nadmorská výška:
• – Prevádzka: do 3 658 m
• – Mimo prevádzku: do 12 192 m
• Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia)
• UDRŽATEĽNOSŤ
• Životné prostredie a energia: RoHS
• Recyklovateľnosť obalu: 100 %
• Špecifické látky: Kryt bez PVC / BFR
• INFORMÁCIE O SKRINI
• Farba: Černá
• Povrchová úprava: Texturovaná
• ZHODA A ŠTANDARDY
• Certifikácia:
• OBSAH BALENIA
• Káble: HDMI kábel, napájacie káble
• Hmotnosť: 3.60000 kg
• PartNumber: 27E2N1100L/00
Parametre produktu
Farba: Černá
Display port: Nie
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 250 cd/m2
Kontrast: Nespecifikované
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
Reproduktory: Nie
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 27"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: Philips
Výskové nastavenie: Nie
Dodanie produktu Philips LCD 27E2N1100L 27" VA/1920x1080@100Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/VESA
Doba dodania produktu Philips LCD 27E2N1100L 27" VA/1920x1080@100Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/VESA