Philips LCD 34B2U3600C 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma
Kód produktu: N4193573 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
5 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Nová produktivita pracovních procesů
• Obraz/displej
• Velikost panelu: 34" / 86,36 cm
• Poměr stran: 21:9
• typ LCD panelu: VA LCD
• Typ podsvícení: Systém W-LED
• Rozteč obrazových bodů: 0,23175 × 0,23175 mm
• Optimální rozlišení: 3440 x 1440 při 60 Hz
• Jas: 300 cd/m2
• Barevnost displeje: 1,07B (10 bitů)
• Barevný gamut (typicky): Oblast NTSC: 104 %, oblast sRGB: 120 %*
• Kontrastní poměr (typický): 3500:1
• SmartContrast: 50 000 000:1
• Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
• Úhel sledování: 178? (H) / 178? (V), @ C/R > 10
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Maximální rozlišení: 3440 x 1440 při 100 Hz (HDMI), 3440 x 1440 při 120 Hz (DP/USB-C)
• Oblast sledování: 797,22 (H) x 333,72 (V) – při zakřivení 1500R*
• Snímková frekvence: HDMI: 30–160 KHz (H) / 48–100 Hz (V), DP/USB-C: 30–190 kHz (H) / 48– 120 Hz (V)
• Technologie sRGB
• SoftBlue
• Bez blikání
• Hustota pixelů: 110 PPI
• Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
• EasyRead
• Adaptive sync
• EyeSafe
• Možnosti připojení
• Vstup signálu: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, data, napájení)
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
• RJ45: Ethernet LAN (10M/100M/1G)
• Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
• HBR3
• Dodávání energie
• Maximální dodávka energie: Až 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A,12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
• Verze: USB PD verze 3.0
• Pohodlí
• Vestavěné reproduktory: 5 W x 2
• Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Uživatel, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
• Další výhody: Zámek Kensington, Háček ma sluchátka, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Ovládací software: funkce SmartControl
• MultiView: 2x zařízení, Režim PIP/PBP
• SmartKVM: Ano (USB-C/USB-B)*
• Podstavec
• Nastavení výšky: 180 mm
• Otočný: +/- 180 stupeň
• Sklopné provedení: -5/30 stupeň
• Napájení
• režim ECO: 20,2 W (typ.)
• Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
• Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
• Zapnuto: 28,19 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
• Pohotovostní režim: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
• Značka energetické třídy: D
• Rozměry
• Balení v mm (Š x V x H): 930 x 525 x 188 mm
• Výrobek bez stojanu (mm): 807 x 369 x 107 mm
• Výrobek se stojanem (max. výška): 807 x 575 x 287 mm
• Hmotnost
• Výrobek s obalem (kg): 15,35 kg
• Výrobek se stojanem (kg): 10,401 kg
• Výrobek bez stojanu (kg): 7,82 kg
• Provozní podmínky
• Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
• Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
• Relativní vlhkost: 20 %–80 %
• Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
• MTBF (demonstrováno): 70 000 hodin (bez podsvícení)
• Udržitelnost
• Životní prostředí a energie: EPEAT*, RoHS, Energy Star
• Recyklované plasty: 85 %
• Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
• Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
• Shoda a standardy
• Skříňka
• Dokončení: Textura
• Stojan: Černá
• Přední rámeček: Černá
• Zadní kryt: Černá
• Obsah balení
• Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, kabel USB-C na C, napájecí kabel
• Monitor se stojanem
• Uživatelská dokumentace
• OSTATNÍ INFORMACE
• Záruka: 5 let
• Váha: 12.27000 kg
• PartNumber: 34B2U3600C/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 4 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 21:9 (ultra širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ano
Reproduktory: Ano
RJ45: Ano
Rozlišení: 3440x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 34"
USB: Ano
USB-C: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ano
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ano
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu Philips LCD 34B2U3600C 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD 34B2U3600C 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma