Philips LCD 34B2U3600CH 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/2xHDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Webkamera/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Kód produktu: N4518335 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
5 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Nová produktivita pracovných procesov s výklopnou webkamerou
• OBRAZ / DISPLEJ
• Veľkosť panela: 34" / 86,36 cm
• Pomer strán: 21:9
• Typ LCD panela: VA
• Typ podsvietenia: W-LED
• Rozstup obrazových bodov: 0,23175 × 0,23175 mm
• Optimálne rozlíšenie: 3440 × 1440 pri 60 Hz
• Maximálne rozlíšenie:
• – 3440 × 1440 pri 100 Hz (HDMI)
• – 3440 × 1440 pri 120 Hz (DisplayPort / USB-C)
• Jas: 300 cd/m2
• Farebnosť displeja: 1,07 miliardy farieb (10 bitov)
• Farebný gamut (typicky): NTSC 104 %, sRGB 120 %*
• Kontrastný pomer (typický): 3500:1
• SmartContrast: 50 000 000:1
• Doba odozvy (typická): 4 ms (GtG)*
• Pozorovacie uhly: 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
• Vylepšenie obrazu: SmartImage
• Aktívna oblasť: 797,22 (Š) × 333,72 (V) mm (zakrivenie 1500R)*
• Obnovovacia frekvencia:
• – HDMI: 30–160 kHz (H) / 48–100 Hz (V)
• – DP / USB-C: 30–190 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technológia sRGB
• SoftBlue
• Bez blikania (Flicker-Free)
• Hustota pixelov: 110 PPI
• Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, zmatnenie 25 %
• EasyRead
• Adaptive Sync
• HDR: Podpora HDR10
• EyeSafe
• MOŽNOSTI PRIPOJENIA
• Vstupy:
• – 1× HDMI 2.0
• – 1× DisplayPort 1.4
• – 1× USB-C (upstream, DP Alt Mode, dáta, napájanie)
• Audio: 1× audio výstup
• RJ45: Ethernet LAN (10M / 100M / 1G)
• HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DP / USB-C)
• USB hub: USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
• – Upstream: USB-C1 (plná funkčnosť) / USB-B
• – Downstream: 4× USB-A (1× rýchle nabíjanie BC 1.2)
• NAPÁJANIE CEZ USB-C (POWER DELIVERY)
• Maximálny výkon: až 90 W
• Napäťové profily: 5 V / 7 V / 9 V / 10 V / 12 V / 15 V / 20 V
• Max. prúd: až 4,5 A
• USB Power Delivery: verzia 3.0
• POHODLIE A FUNKCIE
• Vstavané reproduktory: 2 × 5 W
• Plug & Play kompatibilita: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
• Užívateľské funkcie: SmartImage, vstup, jas, menu, zapnuté/vypnuté
• Ďalšie výhody: zámok Kensington, VESA 100 × 100 mm
• Ovládací softvér: SmartControl
• MultiView: PIP / PBP (2 zariadenia)
• Vstavaná webkamera: 5 Mpx kamera s mikrofónom a LED indikátorom (Windows Hello)
• Náklon webkamery: ±30°
• SmartKVM: Áno (USB-C1 / USB-C2)*
• ERGONÓMIA / STOJAN
• Nastavenie výšky: 180 mm
• Otáčanie: ±180°
• Náklon: -5° až +30°
• NAPÁJANIE A SPOTREBA
• Napájanie: Vstavané, AC 100–240 V, 50–60 Hz
• Režim ECO: 21,3 W (typ.)
• Spotreba zapnuté: 28,26 W (typ., EnergyStar 8.0)
• Pohotovostný režim: 0,3 W (typ.)
• Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
• LED indikátor: Prevádzka – biela, pohotovostný režim – blikajúca biela
• Energetická trieda: D
• ROZMERY
• Rozmery balenia (Š × V × H): 930 × 525 × 188 mm
• Rozmery bez stojanu: 807 × 369 × 107 mm
• Rozmery so stojanom (max. výška): 807 × 602 × 287 mm
• HMOTNOSŤ
• S obalom: 15,35 kg
• So stojanom: 10,40 kg
• Bez stojanu: 7,82 kg
• PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
• Prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C
• Skladovacia teplota: -20 °C až 60 °C
• Relatívna vlhkosť: 20–80 %
• Nadmorská výška:
• – prevádzka: do 3 658 m
• – mimo prevádzky: do 12 192 m
• MTBF: 70 000 hodín (bez podsvietenia)
• UDRŽATEĽNOSŤ
• EPEAT*, Energy Star, RoHS
• Recyklované plasty: 85 %
• Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
• Bez ortuti, kryt bez PVC / BFR
• ZHODA A CERTIFIKÁCIE
• SKRINKA
• Povrchová úprava: Textúrovaná
• Stojan: Čierny
• Predný rámček: Čierny
• Zadný kryt: Čierny
• OBSAH BALENIA
• Monitor so stojanom
• Kábel HDMI
• Kábel DisplayPort
• Kábel USB-C (C–C)
• Napájací kábel
• Užívateľská dokumentácia
• Váha: 12.27000 kg
• PartNumber: 34B2U3600CH/00
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 4 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 21:9 (ultra širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrivená obrazovka: Áno
Reproduktory: Áno
RJ45: Áno
Rozlíšenie: 3440x1440
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 34"
USB: Áno
USB-C: Áno
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Áno
USB-C spätné nabíjanie ntb: Áno
VGA/D-SUB vstup: Nie
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Áno
Dodanie produktu Philips LCD 34B2U3600CH 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/2xHDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Webkamera/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Doba dodania produktu Philips LCD 34B2U3600CH 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/2xHDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Webkamera/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo