Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
| Kód produktu: | N4115773 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Philips
Odpov. za vady:
3 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Quad HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
• Obraz/displej
•Velikost panelu: 68,6 cm (27")
•Poměr stran: 16:9
•typ LCD panelu: VA LCD
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Rozteč obrazových bodů: 0,2331 x 0,2331 mm
•Jas: 300 cd/m2
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 95*, sRGB 127 %*, Adobe RGB 92 %*
•Kontrastní poměr (typický): 5000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 1 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 2560 x 1440 při 144 Hz* (HDMI); 2560 x 1440 při 1800 Hz (DP)
•Oblast sledování: 597,6 (H) x 336,15 (V)
•Snímková frekvence: HDMI: 30–230 kHz (H) / 48–144 Hz (V); DP: 30–270 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Delta E: <2 (technologie sRGB)
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 108,79 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•MPRT: 0,5 ms
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Chytrý zaměřovač
•Funkce Shadow Boost
•Funkce Smart MBR
• Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup pro sluchátka
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP)
• Pohodlí
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
• Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 21,6 W (typicky)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
• Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 690 x 420 x 141 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 615 x 369 x 61 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 615 x 463 x 193 mm
• Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 6,88 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 4,34 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 3,73 kg
• Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
• Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
•Recyklované plasty po spotřebiteli: 85 %*
• Shoda a standardy
• Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
• Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
•Monitor se stojanem
•Uživatelská dokumentace
• Váha: 8.97000 kg
• PartNumber: 27M2N3500NL/00
Parametry produktu
| Barva: |
Černá |
| Display port: |
Ano |
| Doba odezvy: |
0,5 ms |
| Dotykový displej: |
Ne |
| DVI vstup: |
Ne |
| Formát zobrazení: |
16:9 (širokoúhlý) |
| GPSR: |
Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika; |
| HDMI počet: |
2 |
| Integrovaný TV tuner: |
| Jas: |
300 cd/m2 |
| Kontrast: |
| Pivot: |
| Podpora VESA: |
Ano |
| Prohnutá obrazovka: |
| Reproduktory: |
| RJ45: |
| Rozlišení: |
2560x1440 |
| Technologie: |
LCD (LED podsvícení) |
| Typ displeje: |
LCD VA |
| Typ povrchu displeje: |
Matný |
| Úhlopříčka displeje: |
27" |
| USB: |
| USB-C integrovaná dokovací stanice: |
| USB-C zpětné nabíjení ntb: |
| VGA/D-SUB vstup: |
| Výrobce: |
Philips |
| Výškově nastavitelný: |
Dodání produktu Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma