Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N4115773 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Rozšiřte si herní obzory
• Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Quad HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
• Obraz/displej
•Velikost panelu: 68,6 cm (27")
•Poměr stran: 16:9
•typ LCD panelu: VA LCD
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Rozteč obrazových bodů: 0,2331 x 0,2331 mm
•Jas: 300 cd/m2
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 95*, sRGB 127 %*, Adobe RGB 92 %*
•Kontrastní poměr (typický): 5000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 1 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 2560 x 1440 při 144 Hz* (HDMI); 2560 x 1440 při 1800 Hz (DP)
•Oblast sledování: 597,6 (H) x 336,15 (V)
•Snímková frekvence: HDMI: 30–230 kHz (H) / 48–144 Hz (V); DP: 30–270 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Delta E: <2 (technologie sRGB)
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 108,79 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•MPRT: 0,5 ms
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Chytrý zaměřovač
•Funkce Shadow Boost
•Funkce Smart MBR
• Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup pro sluchátka
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP)
• Pohodlí
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
• Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 21,6 W (typicky)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
• Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 690 x 420 x 141 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 615 x 369 x 61 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 615 x 463 x 193 mm
• Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 6,88 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 4,34 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 3,73 kg
• Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
• Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
•Recyklované plasty po spotřebiteli: 85 %*
• Shoda a standardy
• Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
• Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
•Monitor se stojanem
•Uživatelská dokumentace
• Váha: 8.97000 kg
• PartNumber: 27M2N3500NL/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 0,5 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 60 000 000 – 100 000 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ne
RJ45: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD herní 27M2N3500NL 27" VA/2560x1440@180Hz/0,5ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma