Philips LCD herní 34M2C3500L 34" zakřivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N4601349 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Rozšiřte si herní obzory
• Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR, zakřivení a zaručenému rozlišení WQHD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
• Obraz/displej
•Velikost panelu: 34" / 86,36 cm
•Poměr stran: 21:9
•Typ zobrazovacího panelu: VA, 1500R (zakřivení)
•Rozteč obrazových bodů: 0,23175 x 0,23175 mm
•Jas: 300 nit
•Barevnost displeje: Podpora 1,07 miliardy barev (10 bitů)*
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 94 %, sRGB: 125 %, NTSC 105 %, Adobe RGB 103 %.*
•Kontrastní poměr (typický): 4000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 0,03 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10000
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 3440 x 1440 při 180 Hz (DP), 8 bitů; 3440 x 1440 při 100 Hz (HDMI), 8 bitů
•Oblast sledování: 797,22 (H) x 333,72 (V) mm – při zakřivení 1500R*
•Snímková frekvence: 30–255 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Delta E: <2 (technologie sRGB)
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 109,68 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 25 %, 3H
•SmartUniformity: 93~105 %
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Typ podsvícení: W-LED
•Funkce Smart MBR: 0,5 ms*
•Chytrý zaměřovač
•Funkce Shadow Boost
•Smart Response: 1 ms (šedá–šedá)*
• Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
• Pohodlí
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm), Režim LowBlue
•MultiView: Režim PIP/PBP, 2x zařízení
• Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
• Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 31,0 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
• Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 930 x 480 x 188 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 808 x 369 x 69 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 808 x 464 x 251 mm
• Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 9,47 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 7,33 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 6,50 kg
• Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
• Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklované plasty po spotřebiteli: 85 %*
• Shoda a standardy
• Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
• Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
•Monitor se stojanem
•Uživatelská dokumentace
• Váha: 8.06000 kg
• PartNumber: 34M2C3500L/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 0,03 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 21:9 (ultra širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 1000 cd/m2
Kontrast: Nespecifikováno
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ano
Reproduktory: Ne
RJ45: Ne
Rozlišení: 3440x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 34"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Philips LCD herní 34M2C3500L 34" zakřivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu Philips LCD herní 34M2C3500L 34" zakřivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma