Philips LCD herný 34M2C3500L 34" zakrivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zadarmo
Kód produktu: N4601349 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Rozšírte si herné obzory
• Tento monitor Fast VA vám umožní hrať hry s maximálnou presnosťou a rýchlosťou pri frekvencii 180 Hz. Vďaka ostrému obrazu v kvalite HDR, zakriveniu a zaručenému rozlíšeniu WQHD vytvára tento monitor zo všetkých strán vynikajúci herný zážitok.
• Obraz/displej
•Veľkosť panela: 34" / 86,36 cm
•Pomer strán: 21:9
•Typ zobrazovacieho panela: VA, 1500R (zakrivenie)
•Rozstup obrazových bodov: 0,23175 x 0,23175 mm
•Jas: 300 nit
•Farebnosť displeja: Podpora 1,07 miliardy farieb (10 bitov)*
•Farebný gamut (typicky): DCI-P3: 94 %, sRGB: 125 %, NTSC 105 %, Adobe RGB 103 %.*
•Kontrastný pomer (typický): 4000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakčný čas (typický): 0,03 ms (šedá-šedá)*
•Uhol sledovania: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10000
•Vylepšenie obrazu: Hranie SmartImage
•Maximálne rozlíšenie: 3440 x 1440 pri 180 Hz (DP), 8 bitov; 3440 x 1440 pri 100 Hz (HDMI), 8 bitov
•Oblasť sledovania: 797,22 (H) x 333,72 (V) mm – pri zakrivení 1500R*
•Snímková frekvencia: 30–255 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technológia sRGB
•Delta E: <2 (technológia sRGB)
•Bez blikania
•Hustota pixelov: 109,68 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexný, 25 %, 3H
•SmartUniformity: 93~105 %
•Nízka odozva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Typ podsvietenia: W-LED
•Funkcia Smart MBR: 0,5 ms*
•Chytrý zameriavač
•Funkcia Shadow Boost
•Smart Response: 1 ms (šedá–šedá)*
• Možnosti pripojenia
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
•Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
• Pohodlie
•Ďalšie výhody: Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm), Režim LowBlue
•MultiView: Režim PIP/PBP, 2x zariadenia
• Podstavec
•Naklápacie prevedenie: -5/20 stupňov
• Napájanie
•Napájanie: Interné, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
•Zapnuté: 31,0 W (typ.)
•Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájania LED: Prevádzka – biela, Pohotovostný režim – biela (blikajúca)
• Rozmery
•Balenie v mm (Š x V x H): 930 x 480 x 188 mm
•Výrobok bez stojana (mm): 808 x 369 x 69 mm
•Výrobok so stojanom (max. výška): 808 x 464 x 251 mm
• Hmotnosť
•Výrobok s obalom (kg): 9,47 kg
•Výrobok so stojanom (kg): 7,33 kg
•Výrobok bez stojana (kg): 6,50 kg
• Prevádzkové podmienky
•Nadmorská výška: Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzku: +12 192 m (40 000 stôp)
•Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
•Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín
•Relatívna vlhkosť: 20 %–80 %
•Rozsah teplôt (skladovací): -20 °C až 60 °C
• Udržateľnosť
•Životné prostredie a energia: RoHS
•Recyklované plasty po spotrebiteľovi: 85 %*
• Zhoda a štandardy
• Skrinka
•Farba: Tmavosivá
•Dokončenie: Textúrované
• Obsah balenia
•Káble: Kábel HDMI, kábel DisplayPort, napájací kábel
•Monitor so stojanom
•Používateľská dokumentácia
• Váha: 8.06000 kg
• PartNumber: 34M2C3500L/00
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 0,03 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 21:9 (ultra širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 1000 cd/m2
Kontrast: Nespecifikované
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrútená obrazovka: Áno
Reproduktory: Nie
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 3440x1440
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 34"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Nie
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Nie
Dodanie produktu Philips LCD herný 34M2C3500L 34" zakrivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zadarmo
Doba dodania produktu Philips LCD herný 34M2C3500L 34" zakrivený VA/3440x1440@180Hz/0,03ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zadarmo