Powerplus Vysavač POWX3240
Kód produktu: N3145493 (ke komunikaci)
Výrobce:
Powerplus
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
Powerplus Vysavač POWX3240
Bytelný podvozek se čtyřmi otáčecími kolečky zajišťuje snadné ovládání. Konstrukce vysavače je orientovaná především do výšky, takže ani pro jeho skladování nepotřebujete příliš prostoru. Celý vysavač je velmi lehký a snadno se ovládá. Přemísťování vysavače usnadní přídavná rukojeť. Dlouhý kabel i vysávací hadice o průměru 38 mm poskytují dostatečný akční radius pro vysávání. Po skončení práce je jen upevníte na držáky pro příslušenství, které jsou integrované přímo na těle vysavače.
Specifikace
  • Příkon: 1200 W
  • Objem nádoby na nečistoty: 30 l
  • Max. podtlak: 16 kPa
  • Délka kabelu: 3,5 m
  • Délka hadice: 3,5 m
  • Integrovaná funkce foukání: Ano
  • Funkce autostart: Ano
  • Max. příkon zásuvky: 2000 W
  • Spodní výpusť vody: Ano
  • Napájení: 220 - 240V / 50 Hz