Pxn Převodovka - uspořádání H 7+1
| Kód produktu: | N4466372 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Pxn
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
2 922 Kč s DPH Cena bez DPH 2 414,88 Kč |
Pxn Převodovka - uspořádání H 7+1
Převodovka PXN - uspořádání H 7+1
Převodovka PXN SF U v uspořádání H (7 rychlostních stupňů + zpátečka) potěší milovníky jízdních simulátorů, kteří očekávají maximálně realistický zážitek. Díky přesnému převodovému mechanismu, pevné kovové konstrukci a intuitivnímu připojení k PC nebo základně PXN se každé řazení podobá řízení skutečného sportovního vozu.
Realistická jízda v té nejlepší kvalitě
Díky až sedmi převodovým stupňům a speciální zpátečce můžete s maximální přesností napodobit jízdu na silnici a v rallye. To je ideální pro řidiče, kteří chtějí svůj herní zážitek co nejvíce přiblížit reálné jízdě.
Stabilita, která vám dá výhodu
Převodovku lze bezpečně připevnit ke stojanu simracing pomocí přiložených imbusových šroubů. Jednotka se připojuje k počítači nebo základně PXN pomocí kabelu USB-C, což zaručuje bezproblémovou instalaci a okamžitý provoz.
Stvořeno pro intenzivní jízdu
Zařízení PXN SF U je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a jeho hmotnost více než 1,5 kg zajišťuje stabilitu i při těch nejdynamičtějších seancích. Skříň je navržena pro intenzivní používání a splní požadavky každého fanouška realistických závodů.
Součástí balení:
- Převodovka
- Řadicí páka
- Kabel USB-C na USB-A
- Kabel USB-C na typ C
- Kabel RJ11 na RJ11
- Šestihranná matice (M5) ×4
- imbusový šroub (TM5×15) ×4
- Klíč
- imbusový klíč
| Výrobce | PXN |
|---|---|
| Model | SF U |
| Způsob připojení | kabelové |
| Napájení přes USB | 5 V |
| Spotřeba proudu | max. 50 mA |
| Rozměry | Přibližně 172 × 107 × 231 mm |
| Hmotnost | cca 1550 g |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 40 °C |
| Pracovní vlhkost | 20 až 80 % |
Odpovědný subjekt v EU: EUREP GmbH, Unterlettenweg 1a, 85051 Ingolstadt, DE, eurep@eurep-gmbh.com
Dodání produktu Pxn Převodovka - uspořádání H 7+1
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Pxn Převodovka - uspořádání H 7+1
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Pxn Herní sada-V10 Pro - volant + pedály + mo...
- Doprava zdarma

Pxn Stojan pro herní volant-A11

Pxn Herní volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX O...
- Doprava zdarma

Pxn Joystick-2113 PRO Řízení letu

C-TECH Theon pro PC/PS3, 2 programovatelná ma...

Genki Držák / stojan pro Nintendo Switch Port...

Pxn Herní volant-V9Gen2 (PC / PS3 / PS4 / XBO...
- Doprava zdarma

Gamesir Bezdrátový ovladač T4n (bílý)

Genius GX Gaming SpeedMaster X2, Volant, pedá...

Pxn Herní sada-V10 Ultra - volant + pedál + s...
- Doprava zdarma

C-TECH Gamepad Khort pro PC/PS3/Android, 2x a...

Pxn PXN-F16 Joystick Ovládání letu

Pxn Joystick-2119 PRO Ovládání letu

Pxn Nastavitelný herní stojan na volant-A9 (č...

Pxn Herní volant-V3 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ON...

Genius GX Gaming GX-17UV, Gamepad, drátový, v...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby