Qcy Slúchadlá TWS AilyBuds Clear T32 (biela)
| Kód produktu: | N4120548 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Qcy
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
19,32 € s DPH Cena bez DPH 15,97 € |
Qcy Slúchadlá TWS AilyBuds Clear T32 (biela)
Slúchadlá TWS QCY AilyBuds Clear T32 (biela)
Slúchadlá AilyBuds Clear T32 kombinujú pokročilé funkcie, ktoré poskytujú pohodlie, vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivosť pre každodenné použitie. Ponúkajú vynikajúcu kvalitu hovorov vďaka 4 mikrofónom s potlačením šumu ENC. Trinásťmilimetrové meniče navyše poskytujú vyvážený zvuk, ktorý je možné prispôsobiť v aplikácii QCY. Na druhej strane rýchle nabíjanie, stabilné pripojenie Bluetooth 5.3 a podpora dotykového ovládania robia z T32s skvelú voľbu pre každodenné používanie. Môžete ich tiež použiť na pohodlné fotografovanie.
Prehľadné hovory
Rozprávajte sa so svojimi blízkymi bez obáv z okolitých ruchov. Slúchadlá AilyBuds Clear T32s ponúkajú 4 mikrofóny s technológiou ENC, ktoré presne zachytia váš hlas a umlčia vonkajší hluk, takže volajúci porozumie každému vášmu slovu. Premyslený dizajn navyše účinne blokuje hluk vetra o rýchlosti až 25 km/h.
Ľahké a pohodlné
Počúvajte svoj obľúbený podcast tak dlho, ako budete chcieť. Slúchadlá sa vyznačujú ergonomickou a ľahkou konštrukciou - hmotnosť jedného slúchadla nepresahuje 4 g. Navyše nezpôsobujú nepríjemný tlak, takže ich môžete nosiť dlho, bez pocitu nepohodlia.
Zvuk prispôsobený vašim potrebám
Slúchadlá sú vybavené 13-milimetrovými meničmi s Ti pokovením, vďaka ktorým si môžete vychutnať stredné a vysoké tóny. Aplikácia QCY navyše umožňuje prispôsobiť zvuk podľa vašich predstáv. Vďaka 9 predvoľbám si môžete vybrať efekt, ktorý vám vyhovuje, napríklad Pop, Rock alebo Classic.
Rýchle nabíjanie
Obávate sa, že sa slúchadlá vybijú v najmenej vhodnú chvíľu a ich nabíjanie trvá príliš dlho? Nemusíte! AilyBuds Clear T32 fungujú na jedno nabitie až 5 h a s puzdrom 22,5 h. Navyše len 10 min nabíjania umožňuje slúchadlám vydržať približne 60 min.
Spoľahlivé pripojenie
Slúchadlá využívajú Bluetooth 5.3, čo sa prejavuje rýchlym a stabilným pripojením k zariadeniu. Latencia 68 ms navyše zlepšuje synchronizáciu zvuku a obrazu - ideálne pre hranie hier alebo sledovanie filmov.
Viac možností
Stiahnite si aplikáciu QCY a využite dostupné funkcie. Pomocou nej môžete skontrolovať úroveň nabitia slúchadiel, zapnúť režim spánku slúchadiel, herný režim alebo nájsť stratené slúchadlá.
Pohodlné ovládanie
Aktivujte vybrané funkcie pomocou dotykových panelov slúchadiel. Na nich môžete zastaviť/obnoviť prehrávanie hudby, prijať/odmietnuť prichádzajúci hovor, preskočiť skladbu alebo použiť hlasového asistenta. Okrem toho môžete pomocou slúchadiel AilyBuds Clear T32 fotografovať na diaľku.
Balenie obsahuje
- Slúchadlá
-
nabíjacie puzdro -
Kábel USB-A na USB-C -
používateľská príručka
| Výrobca | QCY |
|---|---|
| Model | AilyBuds Clear T32 |
| Farba | biela |
| Priemer snímača | 13 mm |
| Úroveň oneskorenia | 68 ms |
| Použitie | Aplikácia QCY |
| Kompatibilita | iOS, Android |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Dosah Bluetooth | 10 m |
| Prevádzková doba | 5 h (slúchadlá), 22,5 h (s nabíjacím puzdrom) |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Kapacita batérie | 27 mAh (slúchadlá), 350 mAh (nabíjacie puzdro) |
| Nabíjací port | USB-C |
| Vodotesnosť | IPX5 |
| Rozmery | 33 x 17 x 19 mm (slúchadlo), 53 x 55 x 29 mm (nabíjacie puzdro) |
| Hmotnosť | 4 g (slúchadlo) |
Parametre produktu
| Mikrofón |
Áno |
| Bezdrôtové |
Áno |
| Potlačenie šumu (ANC) |
Nie |
| Farby na produkte |
Biela |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, Info@apex-ce.com
Dodanie produktu Qcy Slúchadlá TWS AilyBuds Clear T32 (biela)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Qcy Slúchadlá TWS AilyBuds Clear T32 (biela)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Platinium Bezdrôtové slúchadlá AIR BASS PRO 1...

Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čie...

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna)

LTC Slúchadlá Bluetooth LXAS33

Hifuture FUSION Slúchadlá do uší biela

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela) (VÝPRE...
- Výpredaj

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela)

SONY MDR-EX15LP - Slúchadlá do uší - Pink

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna) (V...
- Výpredaj

Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (zla...

SONY MDR-E9LPB - Slúchadlá do ucha, 13,5 mm b...

Noise Slúchadlá Buds N1 Pro TWS (zelená)

Edifier Slúchadlá do uší NeoBuds Pro 3 TWS AN...

Qcy Slúchadlá Crossky Clip C30S (červená)

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (fialová)

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (čierna)
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby