Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Neo T31 (modrá)
| Kód produktu: | N4120570 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Qcy
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
15,86 € s DPH Cena bez DPH 13,11 € |
Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Neo T31 (modrá)
Slúchadlá TWS QCY MeloBuds Neo T31 (modrá)
Slúchadlá QCY MeloBuds Neo T31 sú ideálne na každodenné použitie. Vďaka 10-milimetrovým meničom si môžete vychutnať zvuk plný detailov a dostupný ekvalizér s 9 predvoľbami vám umožní ľahko prispôsobiť zvuk vašim preferenciám. Slúchadlá poskytujú až 24 hodín prehrávania s nabíjacím puzdrom a vysokú kvalitu hovorov zaručujú 4 mikrofóny s redukciou šumu vetra. Slúchadlá MeloBuds Neo T31 môžete tiež spárovať s 2 zariadeniami súčasne.
Prispôsobte si zvuk podľa svojich potrieb
Slúchadlá používajú 10-milimetrové meniče, čo sa prejavuje v presnej reprodukcii zvuku - počujete každý detail. Dostupný ekvalizér navyše ponúka 9 predvolieb, ktoré vám umožnia prispôsobiť si zvuk podľa svojich predstáv. K dispozícii máte mimo iné možnosti Pop, Heavy Bass, Classic a Boosted.
Až 24 hodín prehrávania
Slúchadlá QCY MeloBuds Neo T31 si môžete užívať 6 h na jedno nabitie - slúchadlá umožňujú počúvanie približne 360 skladieb alebo sledovanie 12 videí. Spolu s nabíjacím puzdrom je navyše ich prevádzková doba až 24 hodín. Vstavaný LED displej vás bude informovať o stave nabitia batérie jednotlivých slúchadiel a puzdra - stačí ho otvoriť.
Vysokokvalitné hovory
Vykonávajte telefonické hovory bez rušenia. Slúchadlá sú vybavené celkom 4 mikrofónmi s potlačením šumu vetra, ktoré presne zaznamenajú váš hlas a eliminujú vonkajší hluk. Vďaka tomu máte istotu, že vás volajúci počujú jasne a zreteľne.
Bluetooth 5.3 - stabilné pripojenie
Slúchadlá QCY MeloBuds Neo T31 sa pripájajú ku kompatibilným zariadeniam prostredníctvom technológie Bluetooth 5.3, ktorá zabezpečuje stabilné pripojenie bez rušenia až na vzdialenosť 10 metrov. Navyše ich môžete spárovať s 2 zariadeniami súčasne a pohodlne medzi nimi prepínať. Latencia iba 68 ms zase zlepšuje synchronizáciu zvuku a obrazu pre ešte väčšie ponorenie počas hrania.
Ďalšie možnosti s aplikáciou
Prispôsobte si výkon svojich slúchadiel pomocou aplikácie QCY. Môžete si ju stiahnuť z obchodu App Store alebo Google Play. Pomocou nej môžete nastaviť ekvalizér, skontrolovať úroveň nabitia batérie, zapnúť herný režim alebo režim spánku. Je tiež možné vyhľadať stratené slúchadlá.
Jednoduché, intuitívne dotykové ovládanie
Používajte vybrané funkcie a nastavenia, bez toho aby ste museli siahať po smartfóne. Na dotykových paneloch môžete obnoviť/zastaviť prehrávanie, používať hlasového asistenta, preskakovať skladby alebo zapnúť režim nízkeho oneskorenia. Je tiež možné spravovať prichádzajúce hovory.
Balenie obsahuje
- Slúchadlá
-
nabíjacie puzdro -
Nabíjací kábel USB-C na USB-A -
silikónové krytky x2 páry -
Používateľská príručka
| Výrobca | QCY |
|---|---|
| Model | MeloBuds Neo T31 |
| Farba | modrá |
| Priemer snímača | 10 mm |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Kompatibilita | iOS, Android |
| Dosah Bluetooth | 10 m |
| Prevádzková doba slúchadiel | Prehrávanie: 6 h, hovory: 4h |
| Prevádzková doba slúchadiel s puzdrom | 24 h |
| Profily Bluetooth | HFP/A2DP/AVRCP |
| Kapacita batérie | Puzdro: 350 mAh, slúchadlá: 45 mAh |
| Nabíjací port | USB-C |
| Vodotesnosť | IPX5 |
| Rozmery | Slúchadlo: 21,5 x 32,5 x 23,5 mm, puzdro: 55 x 55 x 25,2 mm |
| Aplikácia | Aplikácia QCY |
| Úroveň oneskorenia | 68 ms |
Parametre produktu
| Mikrofón |
Áno |
| Bezdrôtové |
Áno |
| Potlačenie šumu (ANC) |
Nie |
| Farby na produkte |
Modrá |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, Info@apex-ce.com
Dodanie produktu Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Neo T31 (modrá)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Neo T31 (modrá)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Platinium Bezdrôtové slúchadlá AIR BASS PRO 1...

Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čie...

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna)

LTC Slúchadlá Bluetooth LXAS33

Hifuture FUSION Slúchadlá do uší biela

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna) (V...
- Výpredaj

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela)

SONY MDR-EX15LP - Slúchadlá do uší - Pink

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela) (VÝPRE...
- Výpredaj

Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (zla...

SONY MDR-E9LPB - Slúchadlá do ucha, 13,5 mm b...

Noise Slúchadlá Buds N1 Pro TWS (zelená)

Qcy Bezdrôtové slúchadlá Crossky R70 (šedá)

Edifier Slúchadlá do uší NeoBuds Pro 3 TWS AN...

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (čierna)

Qcy Slúchadlá Crossky Clip C30S (červená)
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby