Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čierna)
| Kód produktu: | N3980153 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Qcy
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
36,14 € s DPH Cena bez DPH 29,87 € |
Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čierna)
Slúchadlá TWS QCY MeloBuds Pro HT08, ANC (čierna)
Slúchadlá QCY MeloBuds Pro HT08 ponúkajú pôsobivý stereofónny zvuk certifikovaný spoločnosťou Hi-Res Audio. Potláčajú až 99 % okolitých ruchov a ponúkajú niekoľko režimov ANC. Okrem toho fungujú s puzdrom až 34 h a automaticky zastavia prehrávanie, keď si ich zložíte, a pokračujú, keď si ich nasadíte späť. Dotykové panely zase zaručujú intuitívne ovládanie - pohodlne využijete hlasového asistenta, prijmete prichádzajúci hovor a pod. Okrem toho môžete z aplikácie upravovať nastavenia, nájsť stratené slúchadlá, používať ekvalizér zvuku, aktualizovať OTA alebo spravovať režimy ANC.
Účinné potlačenie hluku
Sústreďte sa na to, čo je pre vás dôležité. Slúchadlá prispôsobia úroveň potlačenia hluku spôsobu, akým ich nosíte, takže počujete len to, čo chcete počuť. Pokročilá funkcia potlačenia šumu ANC navyše eliminuje až 99 % vonkajšieho hluku, čo zabezpečuje lepší zvukový zážitok. Ak ju chcete aktivovať - podržte dotykový panel na pravom slúchadle.
4 režimy ANC
Vyberte si režim potlačenia šumu, ktorý vám vyhovuje. K dispozícii máte Indoor, ktorý využijete v interiéri, a Commute napríklad na cestovanie vlakom. Na obzvlášť hlučných a preplnených miestach bude fungovať režim Dav a pre potlačenie hluku vetra režim Vietor.
Zvuk, ktorý vás poteší
Slúchadlá MeloBuds Pro HT08 používajú kodek LDAC, ktorý umožňuje prenos dát rýchlosťou až 990 kb/s a zaručuje bohato prekreslený zvuk. Slúchadlá navyše poskytujú stereofónny zvuk, vďaka ktorému sa budete cítiť ako na koncerte. Dvanásťmilimetrová membrána je zase zodpovedná za dynamický zvuk a zvýraznenie vokálov.
Režim priehľadnosti
Ak radi viete, čo sa deje okolo vás, využite režim Transparency. Jeho intenzitu môžete nastaviť v 6 úrovniach, takže si môžete výkon slúchadiel plne prispôsobiť. Navyše, ak s vami chce niekto hovoriť, slúchadlá MeloBuds Pro HT08 automaticky zvýraznia hlas volajúceho a stlmia okolitý zvuk.
6 mikrofónov pre vysoko kvalitné hovory
Slúchadlá používajú 6 mikrofónov s technológiou ENC HD a AI, ktoré presne zaznamenávajú váš hlas a redukujú hluk vetra. Vďaka tomu môžete voľne hovoriť so svojimi blízkymi v rôznych podmienkach a mať istotu, že druhá osoba počuje každé vaše slovo.
Až 34-hodinové prehrávanie
So slúchadlami MeloBuds Pro HT08 môžete na jedno nabitie počúvať až 510 skladieb. So zapnutým ANC vydržia slúchadlá hrať až 7,5 h, a keď ich nepoužívate, tak približne 8,5 h. Spolu s nabíjacím puzdrom je ich prevádzková doba 30 h, resp. 34 h. Navyše získate 60 min prehrávania po iba 10 min nabíjaní.
Prepracovaný dizajn
Užite si pohodlné používanie dlhý čas. Slúchadlá QCY sa vyznačujú ergonomickým dizajnom, takže ich môžete používať dlho bez pocitu únavy. Navyše poskytujú stabilitu a nevypadnú vám z uší, pričom každé váži asi 4 gramy - budú takmer nepostrehnuteľné.
Stabilné pripojenie Bluetooth 5.3
Slúchadlá poskytujú rýchle a stabilné pripojenie bez rušenia až na vzdialenosť 10 metrov, takže ich môžete pohodlne používať. Okrem toho je možné slúchadlá MeloBuds Pro HT08 spárovať so 2 zariadeniami súčasne a pohodlne medzi nimi prepínať. Na druhej strane latencia iba 80 ms umožňuje ešte lepšiu synchronizáciu zvuku a obrazu - to je užitočné najmä pri hraní hier a sledovaní filmov.
Balenie obsahuje
- slúchadlá
-
nabíjacie puzdro -
Nabíjací kábel USB-A na USB-C
| Výrobca | QCY |
|---|---|
| Model | QCY MeloBuds Pro HT08 |
| Farba | čierna |
| Redukcia šumu ANC | -46 dB |
| Membrána | 12 mm |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Kompatibilita | iOS, Android |
| Dosah Bluetooth | 10 m |
| Prevádzková doba slúchadiel | približne 7,5 h (s ANC), približne 8,5 h (bez ANC) |
| Prevádzková doba s nabíjacím puzdrom | cca 30 h (s ANC), cca 34 h (bez ANC) |
| Profily Bluetooth | HFP/A2DP/AVRCP |
| Zvukový kodek | LDAC |
| Úroveň oneskorenia | 80 ms |
| Kapacita batérie | 350 mAh (nabíjacie puzdro), 35 mAh (slúchadlá) |
| Nabíjacie cykly (cez puzdro na jedno nabitie) | až 4 h |
| Nabíjací port | USB-C |
| Vodotesnosť | IPX5 |
| Rozmery | 20,7 x 33,6 x 23,4 mm (slúchadlo), 56,3 x 51 x 28 mm (nabíjacie puzdro) |
| Hmotnosť | cca 4 g (slúchadlo) |
| Aplikácia | Aplikácia QCY |
Parametre produktu
| Mikrofón |
Áno |
| Bezdrôtové |
Áno |
| Potlačenie šumu (ANC) |
Áno |
| Farby na produkte |
Čierna |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, Info@apex-ce.com
Dodanie produktu Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čierna)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (čierna)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Platinium Bezdrôtové slúchadlá AIR BASS PRO 1...

LTC Slúchadlá Bluetooth LXAS33

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna)
- Skladom

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela) (VÝPRE...
- Výpredaj
- Skladom

SONY MDR-EX15LP - Slúchadlá do uší - Pink

Hifuture FUSION Slúchadlá do uší biela

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (biela)
- Skladom

Transformers Slúchadlá TWS TF-T01 (čierna) (V...
- Výpredaj
- Skladom

Qcy Slúchadlá TWS MeloBuds Pro HT08, ANC (zla...

Edifier Slúchadlá do uší NeoBuds Pro 3 TWS AN...

Noise Slúchadlá Buds N1 Pro TWS (zelená)
- Skladom

SONY MDR-E9LPB - Slúchadlá do ucha, 13,5 mm b...

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (fialová)

Qcy Slúchadlá Crossky Clip T33 (čierna)

Qcy Bezdrôtové slúchadlá Crossky R70 (šedá)

Qcy Slúchadlá Crossky Clip C30S (červená)
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby