Sedačka pojízdná nastavitelná max.135kg
| Kód produktu: | N2584299 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Vorel
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
1 121 Kč s DPH Cena bez DPH 926,45 Kč |
Sedačka pojízdná nastavitelná max.135kg
| Technická data | |
|---|---|
| Nosnost | 135 kg |
| Rozměry sedáku | 310 x 40 mm |
| Rozměry odkládacího prostoru | 385 x 23 mm |
| Nastavitelná výška | 370 - 490 mm |
Dodání produktu Sedačka pojízdná nastavitelná max.135kg
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Sedačka pojízdná nastavitelná max.135kg
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Profi Tools Skládací nastavitelná koza YH-SH0...

Háčky nástěnné samolepící 5ks koso, kov. nosn...

Olejnička s fexibilním hrdlem ocelová 200ml

Skládací vozík hliníkový nosnost 90kg

Držák magnetický na nářadí

Vytahovák manuální 600mm

Sada " třetí ruka " lupa 62 mm

Lehátko/křeslo pojízdné (skládací) 91cm

Pásy stahovací 2,5mm 2ks
- Skladem

Miska magnetická 350x150mm

Miska magnetická pr.110mm

Ostřič vrtáků 3-16 mm 230V 70W (1600 ot./min)

Olejnička s flexibilním hrdlem 270 ml

Háčky nástěnné samolepící 6ks, nosn. 0,4kg

Háčky nástěnné samolepící 3ks, nosn. 1kg

Pumpa sifónová 6,2l/min
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby