Shelly 1 Gen4 Controller Zigbee/Matter
| Kód produktu: | N4220316 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Shelly
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
604 Kč s DPH Cena bez DPH 499,17 Kč |
Shelly 1 Gen4 Controller Zigbee/Matter
Shelly 1 Gen4 Controller Zigbee/Matter
Řídicí jednotka Shelly 1 Gen4 Zigbee/Matter je kompaktní zadní řídicí jednotka s bezpotenciálovými kontakty, která umožňuje dálkově ovládat různá elektrická zařízení - buď prostřednictvím místní sítě, nebo internetu. Zařízení podporuje více komunikačních protokolů (Wi-Fi, Bluetooth, Zigbee, Matter), takže jej můžete snadno přizpůsobit preferovanému systému domácí automatizace. Lze jej integrovat s oblíbenými platformami, jako jsou Google Home, Alexa a SmartThings. Řídicí jednotka bude dobře fungovat v obytných, kancelářských, hotelových a dalších instalacích.
Integrace s jakýmkoli systémem
Řídicí jednotka Shelly 1 Gen4 podporuje čtyři hlavní protokoly bezdrátové komunikace: Zigbee (802.15.4), Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.2 a Matter. Díky tomu si můžete sami zvolit, které médium chcete používat, v závislosti na možnostech vaší instalace a ekosystému chytré domácnosti. Výrobek funguje také jako opakovač Zigbee, který rozšiřuje dosah sítě. V případě slabého signálu Wi-Fi může fungovat jako jeho opakovač, čímž zvyšuje stabilitu připojení.
Vzdálený přístup a plány
Zařízení může pracovat jak přes místní síť Wi-Fi, tak přes internet, což umožňuje vzdálený přístup bez ohledu na polohu uživatele. Vestavěné webové rozhraní umožňuje konfiguraci a ovládání bez nutnosti instalace dalších aplikací. Pokročilý systém plánování poskytuje možnost definovat podrobné scénáře zohledňující den v týdnu, hodinu a dokonce i sekundu, což se osvědčuje mimo jiné při automatizaci osvětlení, větrání nebo zalévání zahrady.
Spolupráce s aplikacemi a systémy
Model Shelly 1 Gen4 spolupracuje s mnoha systémy domácí automatizace. Podporuje rozhraní HTTP API, MQTT(S), WebHooks, protokol UDP a virtuální komponenty. Kromě toho nabízí kompatibilitu s KNX net/IP. Díky podpoře skriptování ShellyScript je možné vytvářet vlastní pravidla a operační logiku.
Obecné
| Výrobce | Shelly |
|---|---|
| Model | 1Gen4 |
Fyzické parametry
| Rozměry | 37 x 42 x 16 mm / 1,46 x 1,65 x 0,63 palce |
|---|---|
| Hmotnost | 26 g / 0,92 unce |
| Maximální utahovací moment šroubových svorek | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Průřez kabelu | 0,2 až 2,5 mm² / 24 až 14 AWG (plné, vícežilové a s dutinkami) |
| Délka odizolovaného vodiče | 6 až 7 mm / 0,24 až 0,28 palce. |
| Montáž | Nástěnná konzola |
| Materiál krytu | Plast |
| Barva krytu | Modrá |
| Barva svorky | Šedá |
Podmínky prostředí
| Provozní teplota | -20°C až 40°C / -5°F až 105°F |
|---|---|
| Provozní vlhkost | 30 % až 70 % relativní vlhkosti |
| Maximální nadmořská výška. | 2000 m / 6562 ft |
Elektrické parametry
| Napájení | 110-240 V~ ; 24-48 V= ; 12 V= |
|---|---|
| Spotřeba energie | < 1 W |
| Požadovaný nulový vodič | Ne |
| Vnější ochrana | Nadproudový jistič podle EN60898-1 (vypínací charakteristika B nebo C, jmenovitý proud max. 16 A, minimální vypínací schopnost 6 kA, třída omezení energie 3) |
Parametry výstupního obvodu
| Maximální spínací napětí | 240 V~ ; 30 V= |
|---|---|
| Maximální spínací proud | 16 A / 240 V~ ; 10 A / 30 V= |
Senzory a měření
| Vestavěný snímač teploty | Ano |
|---|
Wi-Fi
| Protokol | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| Šířka pásma RF | 2412 - 2472 MHz |
| Maximální vysílací výkon RF | < 20 dBm |
| Rozsah | Až 30 m uvnitř a až 50 m venku (v závislosti na místních podmínkách) |
Bluetooth
| Protokol | 4.2 |
|---|---|
| RF pásmo | 2402 - 2480 MHz |
| Maximální RF vysílací výkon | < 4 dBm |
| Rozsah | Až 10 m uvnitř a až 30 m venku (v závislosti na místních podmínkách) |
Zigbee
| Protokol | 802.15.4 |
|---|---|
| Funkce opakovače Zigbee | Ano |
| RF pásmo | 2400 - 2483,5 MHz |
| Maximální vysílací výkon RF | < 20 dBm |
| Rozsah | Až 100 m uvnitř a až 300 m venku (v závislosti na místních podmínkách). |
Mikroprocesorová jednotka
| Procesor | ESP-Shelly-C68F |
|---|---|
| Paměť Flash | 8 MB |
Funkce firmwaru
| Počet plánů | 20 |
|---|---|
| Webhooks (sdílení URL) | 20, s 5 adresami URL na jeden webhook |
| Podpora skriptování | Ano |
| MQTT | Ano |
Odpovědný subjekt v EU: Shelly Europe Ltd, Cherni Vrah 103, 1407 Sofia, BG, support@shelly.cloud
Dodání produktu Shelly 1 Gen4 Controller Zigbee/Matter
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Shelly 1 Gen4 Controller Zigbee/Matter
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Shelly 1 Mini Gen4 Controller Zigbee/Matter

Sonoff ZigBee Gateway ZigBee 3.0 USB Dongle P...

Sonoff Smart ZigBee Bridge Pro ZB Bridge-P

Shelly 2PM Gen3 sada 4 ovladačů WiFi/Bluetoot...
- Doprava zdarma

Sonoff NSPanel Pro 120 Smart Control Panel Ma...

Shelly BLU Gateway, WiFi/Bluetooth (USB-A)

X-sense Základnová stanice SBS50

Shelly 2PM Gen3 sada 4 ovladačů WiFi/Bluetoot...
- Výprodej

Switchbot Klávesnice - dotykové tlačítko

Shelly Řídicí jednotka 1PM Mini Gen3

Sonoff Nástěnný vypínač Smart Scene WiFi NSPa...

Avatto Snímač teploty a vlhkosti IR WHS20S Tu...

Sonoff Chytrý dotykový nástěnný vypínač WiFi ...

Sonoff Chytrý nástěnný vypínač R5 (bílý) eWeL...

Sonoff Chytrý nástěnný vypínač scén WiFi M5 1...

Gosund Smart Bluetooth BLE, WiFi Mesh brána s...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby