Telesin Tříslotový nabíjecí box pro GoPro Hero 8 + 2 baterie (GP-BNC-801)
| Kód produktu: | N3625208 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Telesin
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
Nabíječka Telesin se 3 sloty pro GoPro Hero 8 + 2 baterie
Rychlé a bezpečné nabíjení
Chcete, aby vaše kamera GoPro hero 8 rychle dobila svou energii? S nabíječkou Telesin je to možné! Díky stabilnímu napětí 4,3 V 800 mA můžete nabíjet 3 baterie současně přibližně 1,5 hodiny. Červené a zelené indikátory vás budou informovat o stavu nabíjení jednotlivých baterií. Nabíječka navíc disponuje řadou bezpečnostních prvků, díky kterým je nabíjení bezpečné. Příslušenství chrání před nadměrným vybitím, přebíjením, zkratem, nadproudem, přepětím, přehřátím atd.
Baterie jsou součástí dodávky
Nabíjejte, jak chcete
V balení
Nabíječka pro GoPro Hero 8
2 baterie do GoPro Hero 8
Nabíjecí kabel USB-C
| Značka |
Telesin |
|---|---|
| Model |
GP-BNC-801 |
| Vstupní napětí (nabíječka) |
5V / 3A |
| Výstupní nabíječka (nabíječka) |
4,3 V, 800 mA |
| Rozměry (nabíječka) |
46 x 46 x 49 mm |
| Kapacita baterie |
1220 mAh (každá) |
| Typ baterie |
lithium-iontová |
| Jmenovité napětí (baterie) |
3.85V |
| Pracovní doba |
až 120 min |
| Rozměry (baterie) |
35 x 30 x 10 mm |