Telesin Tříslotový nabíjecí box pro GoPro Hero 8 + 2 baterie (GP-BNC-801)
Kód produktu: N3625208 (ke komunikaci)
Výrobce:
Telesin
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
Nabíječka Telesin se 3 sloty pro GoPro Hero 8 + 2 baterie
Rychlé a bezpečné nabíjení
Chcete, aby vaše kamera GoPro hero 8 rychle dobila svou energii? S nabíječkou Telesin je to možné! Díky stabilnímu napětí 4,3 V 800 mA můžete nabíjet 3 baterie současně přibližně 1,5 hodiny. Červené a zelené indikátory vás budou informovat o stavu nabíjení jednotlivých baterií. Nabíječka navíc disponuje řadou bezpečnostních prvků, díky kterým je nabíjení bezpečné. Příslušenství chrání před nadměrným vybitím, přebíjením, zkratem, nadproudem, přepětím, přehřátím atd.
Baterie jsou součástí dodávky
Nabíjejte, jak chcete
V balení
  • Nabíječka pro GoPro Hero 8
  • 2 baterie do GoPro Hero 8
  • Nabíjecí kabel USB-C
Značka
Telesin
Model
GP-BNC-801
Vstupní napětí (nabíječka)
5V / 3A
Výstupní nabíječka (nabíječka)
4,3 V, 800 mA
Rozměry (nabíječka)
46 x 46 x 49 mm
Kapacita baterie
1220 mAh (každá)
Typ baterie
lithium-iontová
Jmenovité napětí (baterie)
3.85V
Pracovní doba
až 120 min
Rozměry (baterie)
35 x 30 x 10 mm