TP-Link TL-SM331T -1000BASE-T RJ45 SFP Module
| Kód produktu: | N4435406 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
TP-Link
|
|
Odpov. za vady:
|
5 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
575 Kč s DPH Cena bez DPH 475,21 Kč |
TP-Link TL-SM331T -1000BASE-T RJ45 SFP Module
• 1000BASE-T RJ45 SFP Module
• Support 1000BASE-T Operation in Host Systems
• Support TX Disable function
• For 100m Reach Over UTP Cat 5e or above Cable
• Hot-Pluggable SFP Footprint Features
• Commercial Product Operating Temperature Range: 0-70°C
• Compliant with IEEE Std 802.3-2002
• Fully Metallic Enclosure for Low EMI
• Low Power Dissipation (0.5 W Typical, 0.8 W Max)
• Váha: 0.70000 kg
• PartNumber: SM331T
Parametry produktu
| GPSR: |
TP-LINK Czech s.r.o.;Pekařská 10a,budova B,15500,Praha 5,Česká republika;sales.cz@tp-link.com |
Dodání produktu TP-Link TL-SM331T -1000BASE-T RJ45 SFP Module
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu TP-Link TL-SM331T -1000BASE-T RJ45 SFP Module
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1-2 dnů | Do 1-2 dnů |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Cisco Optický SFP+ modul SM (1310nm) 10Gb/s, LC, 10km, DMI (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.) C1200/C1300

ZyXel DAC25G-1M ,25G SFP28 DAC 1M

D-Link DCP-101/E - 100W GaN Charger

D-Link DCP-651 - 65W GaN Charger

D-Link DPP-101 - 10000mAh Power Bank

D-Link DPP-201 - 20000mAh Power Bank

Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M, 10 Gbps Direct Attach Cable, 0,5m

TP-Link 1G SFP optický modul SM311LM, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m

Cisco Optický SFP+ modul MM (850nm) 10Gb/s, LC, 400m, DMI (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.) C1200/C1300

ZyXel SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m

TP-Link RackMount Kit-19 Sada pro montáž 19 palcových přepínačů do racku

TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

ZyXel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

ZyXel DAC10G-1M v2, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
Expedice: Odešleme do 1-2 dnů
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby