TP-Link VIGI C330(2.8mm) Bullet kamera, 3MP, 2.8mm, Full-Color
| Kód produktu: | N3892644 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
TP-Link
|
|
Odpov. za vady:
|
3 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1-2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
1 483 Kč s DPH Cena bez DPH 1 225,62 Kč |
TP-Link VIGI C330(2.8mm) Bullet kamera, 3MP, 2.8mm, Full-Color
• Kameru je možné napájet jak přes 12V DC konektor, tak přes 802.3af PoE po ethernetovém kabelu.
• Klíčové vlastnosti
• Rozlišení 3MP
• Objektiv 2.8mm, pozorovací úhel 108°
• IR a bílé světlo na 30m
• Podpora DWDR a 3D DNR
• (1) 10/100 Mbps LAN
• Krytí proti vodě IP67
• Napájení 802.3af PoE nebo 12V DC jack, max. spotřeba 5,4W
• 24h barevný obraz (Full-Color): Díky objektivu s velkou clonou, vysoce citlivému snímači a připojeným doplňkovým bílým LED světlům získáte 24hodinové barevné detaily i v černočerných podmínkách
• Rozlišení osob a vozidel: Rozlišuje lidi a vozidla od ostatních objektů, takže dostáváte přesnější oznámení o událostech
• Inteligentní detekce: Přijímejte oznámení a kontrolujte kanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti
• Technické parametry
• Kamera
• WDR:Digitální
• Typ objektivu:Fixní
• Objektiv [mm]:2,8 (fixní)
• Přísvit:IR, Bílé světlo
• Dosah přísvitu [m]:30
• Pozorovací úhel [°]:108
• Režim den/noc:Barevný
• Citlivost senzoru [Lux]:0,005
• Obrazový senzor ["]:1/2.8
• Obraz
• Rozlišení:3MP
• Technologie a vymoženosti:Full-Color
• Max. rozlišení [pixely]:2304 x 1296
• Konektory a rozhraní
• Audio:Mikrofon
• Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps
• Napájení
• Napájení přes PoE:802.3af
• Typ napájení:DC konektor, PoE
• Max. spotřeba energie [W]:5,4
• Napájení přes konektor/svorkovnici:12V DC
• Fyzické charakteristiky
• Stupeň krytí:IP67
• Použití:Venkovní
• Provozní teplota [°C]:-30 až 60
• Hmotnost [g]:260
• Šířka [mm]:78
• Výška [mm]:70
• Hloubka [mm]:174
• Barva:Bílá
• Kompresní standardy
• Datový tok:256Kbps ~ 4Mbps
• Počet streamů:2
• Video komprese:H.264
• Obecné
• Kamerová řada:VIGI
• Obsah balení
• Zařízení
• Šroubky
• Montážní příslušenství
• Váha: 0.28000 kg
• PartNumber: VIGI C330(2.8mm)
Parametry produktu
| GPSR: |
TP-LINK Czech s.r.o.;Pekařská 10a,budova B,15500,Praha 5,Česká republika;sales.cz@tp-link.com |
| Instalace: |
Venkovní |
| IR přísvit: |
Ano |
| Optický zoom: |
Ne |
| Provedení: |
Bullet |
| Rozlišení: |
3 Mpix |
| Výrobce: |
TP-Link |
| Wi-Fi + Ethernet: |
Ethernet |
Odpovědný subjekt v EU: TP-Link Deutschland GmbH, Niederkasseler Lohweg 175, 40547 Düsseldorf, Německo, info.de@tp-link.com
Výrobce: TP-Link Corporation Limited, Room 901, 9/F., New East Ocean Centre, 9 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hongkong, https://www.tp-link.com
Dodání produktu TP-Link VIGI C330(2.8mm) Bullet kamera, 3MP, 2.8mm, Full-Color
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu TP-Link VIGI C330(2.8mm) Bullet kamera, 3MP, 2.8mm, Full-Color
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1-2 dnů | Do 1-2 dnů |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

TP-Link Tapo C520WS - Venkovní WiFi kamera PTZ dome, 4MP ( (2560 × 1440), ONVIF, Starlight (Color Night Vision )

TP-Link Tapo C560WS - Venkovní otočná bezpečnostní Wi-Fi kamera

TP-Link Tapo C310 - Outdoor IP kamera s WiFi a LAN, 3MP (2304 x 1296), ONVIF

TP-Link Tapo C100 - IP kamera s WiFi, 2MP (1920x1080), ONVIF

TP-Link Tapo C410 - Venkovní IP kamera na baterii, WiFi, 3MP (2304 × 1296 px) 125°, ONVIF Starlight +Solarní panel A201

TP-Link Tapo C665G KIT Solárně napájená bezpečnostní kamera s otáčením/naklápěním (Pan/Tilt), Wi-Fi a 4G LTE
- Doprava zdarma

Imou Otočná venkovní WiFi kamera se solárním panelem Cell PT kit lite (typ C)

TP-Link Tapo C615F Sada bezpečnostní kamery s otočným/sklopným světlometem na solární pohon

TP-Link Tapo C320WS - Outdoor IP kamera s WiFi a LAN, 4MP(2560 × 1440), ONVIF, Starlight (Color Night Vision )

TP-Link VIGI C450(4mm) Turret kamera, 5MP, 4mm, Full-Color

TP-Link VIGI C250(4mm) Dome kamera, 5MP, 4mm, Full-Color

TP-Link Tapo C110 IP kamera s WiFi, 3MP (2304 x 1296), ONVIF

TP-Link Tapo C500 - Venkovní WiFi kamera PTZ dome, 2MP (1920x1080), ONVIF

TP-Link VIGI C350(4mm) Bullet kamera, 5MP, 4mm, Full-Color

TP-Link VIGI C340-W(4mm) Bullet kamera, 4MP, 4mm, WiFi, Full-Color

TP-Link Tapo C510W - Venkovní WiFi kamera PTZ dome, 3MP ( (2304 × 1296), ONVIF
Expedice: Odešleme do 1-2 dnů
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby