Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N4632487 (ke komunikaci)
Výrobce:
Viewsonic
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
• SuperClear® IPS panel
• Obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulý obraz
• Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz
• Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) eliminuje trhání obrazu a snižuje sekání
• HDR10 přináší vynikající kontrast a přesnost barev
• POPIS PRODUKTU
• ViewSonic VX27G1-HD je 27" FHD monitor vybavený konektory HDMI a DisplayPort. Využívá technologii SuperClear® IPS, která poskytuje špičkovou kvalitu obrazu a skvělý vizuální výkon. Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulé zobrazení s minimálním zpožděním vstupu. A tím to nekončí – ať už hrajete náročné hry, upravujete video a fotografie nebo pracujete v kanceláři, vždy budete pracovat na stylovém a elegantně navrženém monitoru.
• DISPLEJ
• Velikost displeje (palce): 27
• Viditelná plocha (palce): 27
• Typ panelu: IPS technologie
• Rozlišení: 1920 x 1080
• Typ rozlišení: FHD (Full HD)
• Statický kontrastní poměr: 1 000:1 (typický)
• Dynamický kontrastní poměr: 50M:1
• Vysoký dynamický rozsah: HDR10
• Podsvícení: LED
• Jas: 300 cd/m2 (typický)
• Počet barev: 16,7 milionu
• Podpora barevného prostoru: skutečných 8 bitů
• Poměr stran: 16:9
• Doba odezvy (MPRT): 1 ms
• Pozorovací úhly: 178° horizontálně, 178° vertikálně
• Životnost podsvícení: 30 000 hodin (min.)
• Zakřivení: rovný
• Obnovovací frekvence: 180 Hz
• Technologie VRR: ano (kompatibilní s G-Sync)
• Low Blue Light: softwarové řešení
• Flicker-Free: ano
• Barevný gamut: NTSC: 80 % (typicky), sRGB: 113 % (typicky)
• Velikost pixelu: 0,311 mm (H) x 0,311 mm (V)
• Povrch: antireflexní, tvrdý povlak (3H)
• KOMPATIBILITA
• Maximální rozlišení PC: 1920 x 1080
• Maximální rozlišení Mac®: 1920 x 1080
• Operační systémy: certifikováno pro Windows 10/11; testováno pro macOS
• Minimální rozlišení Mac®: 1920 x 1080
• KONEKTIVITA
• 3,5mm audio výstup: 1
• HDMI 2.0 (s HDCP 2.2): 2
• DisplayPort: 1
• Napájení: DC konektor (kladný střed)
• SPOTŘEBA
• Eco režim (úsporný): 18 W
• Eco režim (optimalizovaný): 23 W
• Typická spotřeba: 29 W
• Maximální spotřeba: 31 W
• Napětí: AC 100–240 V
• Pohotovostní režim: 0,5 W
• Napájecí zdroj: externí adaptér
• DOPLŇKOVÝ HARDWARE
• Zámek Kensington: 1
• OVLÁDÁNÍ
• Fyzická tlačítka: nahoru, vpravo, dolů, vlevo, napájení
• OSD menu: výběr vstupu, nastavení zvuku, ViewMode, nastavení barev, ruční úprava obrazu, nastavení
• PROVOZNÍ PODMÍNKY
• Teplota: 0 °C až 40 °C
• Vlhkost (nekondenzující): 20 % až 90 %
• NÁSTĚNNÝ DRŽÁK
• VESA kompatibilita: 100 x 100 mm
• VSTUPNÍ SIGNÁL
• Horizontální frekvence: HDMI (v2.0): 32–210 kHz, DisplayPort (v1.4): 32–210 kHz
• Vertikální frekvence: HDMI (v2.0): 48–165 Hz, DisplayPort (v1.4): 48–180 Hz
• VIDEO VSTUP
• Digitální synchronizace: TMDS – HDMI (v2.0), PCI-E – DisplayPort (v1.4)
• ERGONOMIE
• Náklon: -5° / 20°
• HMOTNOST (IMPERIÁLNÍ)
• Čistá hmotnost: 7,7 lb
• Čistá hmotnost bez stojanu: 6,8 lb
• Hrubá hmotnost: 10,8 lb
• HMOTNOST (METRICKÁ)
• Čistá hmotnost: 3,5 kg
• Čistá hmotnost bez stojanu: 3,1 kg
• Hrubá hmotnost: 4,9 kg
• ROZMĚRY (IMPERIÁLNÍ) (Š × H × V)
• Balení: 26,8 × 18,1 × 4,7 palce
• Se stojanem: 24,22 × 17,88 × 7,92 palce
• Bez stojanu: 24,22 × 14,33 × 1,89 palce
• ROZMĚRY (METRICKÉ) (Š × H × V)
• Balení: 680 × 460 × 120 mm
• Se stojanem: 615,07 × 454,06 × 201,08 mm
• Bez stojanu: 615,07 × 364,1 × 47,96 mm
• OBECNÉ
• Certifikace: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO
• Recyklace/likvidace: likvidujte v souladu s místními předpisy
• Záruka: může se lišit podle trhu
• Váha: 4.90000 kg
• PartNumber: VX27G1-HD
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Viewsonic;Miles Yard, 10 Miles Street,SW8 1GX,London,United Kingdom;sales-cz@viewsonic.com
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 200:1 – 1 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ne
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: Viewsonic
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA + doprava zdarma