AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N4017172 (ke komunikaci)
Výrobce:
AOC
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Model AOC Q27E3UMF používá skvělý 27" VA panel se širokým pozorovacím úhlem, detailním a křišťálově čistým rozlišením QHD a jasem 300 nitů. Nabízí také všechny náležitosti pro práci nebo studium a podporuje dlouhé hodiny práce díky funkcím péče o oči jako Low Blue Mode a Flicker Free. Pro síťovou pracovní stanici nabízí také správu kabelů pro kompletní konektivitu.
• OBRAZOVKA
• Úhlopříčka: 27" (68,6 cm), plochý displej
• Typ panelu: VA, antireflexní úprava (3H)
• Rozlišení: QHD 2560 × 1440 (16:9)
• Obnovovací frekvence: 75 Hz
• Doba odezvy (GtG): 4 ms
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastní poměr: 4000:1 (statický), 20M:1 (dynamický)
• Barevná hloubka: 16,7 milionů barev (8 bitů)
• Pozorovací úhly: 178° horizontálně / 178° vertikálně
• Rozteč pixelů: 0,2331 mm
• DESIGN
• Bezrámečkový design (ze 3 stran)
• Barva: černá s texturovaným povrchem
• ERGONOMIE
• Výškově nastavitelný stojan: až 150 mm
• Naklonění: -5° až +35°
• Natočení: ±175°
• Otočení na výšku (pivot): ±90°
• Možnost montáže na zeď (VESA 100×100)
• KONEKTIVITA
• 1× HDMI 1.4 (s HDCP 1.4)
• 1× DisplayPort 1.2
• USB rozbočovač: 2× USB 3.2 Gen 1
• Audio výstup: 3,5 mm jack na sluchátka
• MULTIMÉDIA
• Vestavěné reproduktory: 2× 2 W
• DALŠÍ FUNKCE
• Adaptive Sync
• Flicker-Free a Low Blue Light technologie
• Kensington zámek
• SPOTŘEBA A EKOLOGIE
• Interní napájení: 100–240 V, 50/60 Hz
• Spotřeba (standby): 0,5 W / vypnuto: 0,3 W
• Energetická třída: F
• Certifikace: TCO Certified Edge, Energy Star 8
• ROZMĚRY A HMOTNOST
• S podstavcem (Š×V×H): 614,7 × 396,2~544,5 × 200,1 mm
• Bez podstavce: 614,7 × 369,6 × 52,8 mm
• Balení: 820 × 481 × 162 mm
• Hmotnost: 5,55 kg (čistá), 8,55 kg (hrubá), 3,79 kg (bez stojanu)
• OBSAH BALENÍ
• HDMI kabel (1,8 m)
• Váha: 6.00000 kg
• PartNumber: Q27E3UMF
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 4 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ano
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: AOC
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zdarma