APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma
| Kód produktu: | N4427792 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
APC
Odpov. za vady:
3 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• Má nárazovou energii 1080 joulů.
• Je vybavena automatickou regulací napětí, která koriguje poklesy a rázy napětí na správnou úroveň.
• Výstupní zásuvky
• 2 Schuko pouze s přepěťovou ochranou
• 2 Schuko zálohované + přepěˇová ochrana
• 2 IEC 60320 C13 (jedna pouze s přepěťovou ochranou)
• součást výrobku kabel USB, přívodní napájecí kabel délky 1,5 metru
• Input Connection Type Schuko
• napětí baterie 24 V, výměnná bateie APCRBC216
• výška 292,10 mm
• šířka 104,14 mm
• hloubka 408,94 mm
• hmotnost přístroje 12,34 kg
• rozsah vstupního napětí 168...302 V
• Maximální vstupní proud 12 A
• Celkové vstupní harmonické zkreslení Méně než 3 % pro plnou zátěž
• Max. nastavitelný výkon (W) 1320 W
• Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. se sítí
• Wave type Sinusoida
• Maximum configurable power in VA 2200 VA
• Runtime at 400W 11:00
• Runtime at 500W 8:00
• Runtime at 600W 05:30
• Runtime at 700W 04:00
• Doba přepnutí Typicky 8 ms maximálně 10 ms
• certifikace výrobku
• IEC 62040-1-1
• IEC 62040-2
• úroveň hluku 45 dBA
• stupeň krytí IP IP20
• Přepěťová ochrana a filtrace
• Energie rázu 1080 J
• Váha: 14.52000 kg
• PartNumber: BGM2200-GR
Parametry produktu
| EPO vypínač: |
Ne |
| GPSR: |
| Kapacita baterií VAh: |
260 |
| Komunikační port RS-232: |
Ne |
| Komunikační port USB: |
Ano |
| LCD stavový displej: |
Ano |
| Možnost redundance: |
| Počet fází vstup/výstup: |
1:1 |
| Provedení: |
Volně stojící |
| Přepěťová ochrana RJ11 nebo RJ45: |
| Přidání dalších bateriových modulů: |
| SNMP/HTTP management: |
| Technologie: |
Line Interactive (AVR) |
| Typ baterie: |
Olověná |
| Účel použití: |
Desktop |
| Uživatelsky měnitelné baterie: |
| Výkon VA: |
| Výrobce: |
APC |
| Výstupní svorkovnice: |
| Výstupní zásuvky - C13: |
| Výstupní zásuvky - C19: |
| Výstupní zásuvky - české/euro: |
| Zásuvka/y jen s přepěťovou ochranou: |
Dodání produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma
Doba dodání produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
APC Back-UPS Pro 1200VA Power saving (720W) -...
- Doprava zdarma
CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 160...
- Doprava zdarma
APC Back-UPS BXM 750VA (410W), AVR, USB, česk...