APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zadarmo
Kód produktu: N4427792 (pre komunikáciu)
Výrobca:
APC
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Má nárazovú energiu 1080 joulov.
• Výstupné zásuvky
• 2 Schuko iba s prepäťovou ochranou
• 2 Schuko zálohované + prepäťová ochrana
• 2 IEC 60320 C13 (jedna iba s prepäťovou ochranou)
• súčasť výrobku kábel USB, prívodný napájací kábel dĺžky 1,5 metra
• Input Connection Type Schuko
• napätie batérie 24 V, vymeniteľná batéria APCRBC216
• výška 292,10 mm
• šírka 104,14 mm
• hĺbka 408,94 mm
• hmotnosť prístroja 12,34 kg
• rozsah vstupného napätia 168...302 V
• Maximálny vstupný prúd 12 A
• Celkové vstupné harmonické skreslenie Menej než 3 % pre plnú záťaž
• Max. nastaviteľný výkon (W) 1320 W
• Výstupná frekvencia (synchr. so sieťou) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. so sieťou
• Wave type Sinusoida
• Maximum configurable power in VA 2200 VA
• Runtime at 400W 11:00
• Runtime at 500W 8:00
• Runtime at 600W 05:30
• Runtime at 700W 04:00
• Doba prepnutia Typicky 8 ms maximálne 10 ms
• certifikácia výrobku
• IEC 62040-1-1
• IEC 62040-2
• úroveň hluku 45 dBA
• stupeň krytia IP IP20
• Prepäťová ochrana a filtrácia
• Energia nárazu 1080 J
• Váha: 14.52000 kg
• PartNumber: BGM2200-GR
Parametre produktu
EPO vypínač: Nie
Kapacita batérií VAh: 260
Komunikačný port RS-232: Nie
Komunikačný port USB: Áno
LCD stavový displej: Áno
Možnosť redundancie: Nie
Počet fáz vstup/výstup: 1:1
Vyhotovenie: Voľne stojace
Prepäťová ochrana RJ11 alebo RJ45: Áno
Pridanie ďalších batériových modulov: Nie
SNMP/HTTP management: Nie
Technológia: Line Interactive (AVR)
Typ batérie: Olovená
Účel použitia: Desktop
Používateľsky vymeniteľné batérie: Áno
Výkon VA: 1501-2200
Výrobca: APC
Výstupná svorkovnica: Nie
Výstupné zásuvky - C13: Áno
Výstupné zásuvky - C19: Nie
Výstupné zásuvky - české/euro: Nie
Zásuvka/y len s prepäťovou ochranou: Nie
Dodanie produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zadarmo
Doba dodania produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zadarmo