APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma
Kód produktu: N4427792 (ke komunikaci)
Výrobce:
APC
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Má nárazovou energii 1080 joulů.
• Je vybavena automatickou regulací napětí, která koriguje poklesy a rázy napětí na správnou úroveň.
• Výstupní zásuvky
• 2 Schuko pouze s přepěťovou ochranou
• 2 Schuko zálohované + přepěˇová ochrana
• 2 IEC 60320 C13 (jedna pouze s přepěťovou ochranou)
• součást výrobku kabel USB, přívodní napájecí kabel délky 1,5 metru
• Input Connection Type Schuko
• napětí baterie 24 V, výměnná bateie APCRBC216
• výška 292,10 mm
• šířka 104,14 mm
• hloubka 408,94 mm
• hmotnost přístroje 12,34 kg
• rozsah vstupního napětí 168...302 V
• Maximální vstupní proud 12 A
• Celkové vstupní harmonické zkreslení Méně než 3 % pro plnou zátěž
• Max. nastavitelný výkon (W) 1320 W
• Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. se sítí
• Wave type Sinusoida
• Maximum configurable power in VA 2200 VA
• Runtime at 400W 11:00
• Runtime at 500W 8:00
• Runtime at 600W 05:30
• Runtime at 700W 04:00
• Doba přepnutí Typicky 8 ms maximálně 10 ms
• certifikace výrobku
• IEC 62040-1-1
• IEC 62040-2
• úroveň hluku 45 dBA
• stupeň krytí IP IP20
• Přepěťová ochrana a filtrace
• Energie rázu 1080 J
• Váha: 14.52000 kg
• PartNumber: BGM2200-GR
Parametry produktu
EPO vypínač: Ne
Kapacita baterií VAh: 260
Komunikační port RS-232: Ne
Komunikační port USB: Ano
LCD stavový displej: Ano
Možnost redundance: Ne
Počet fází vstup/výstup: 1:1
Provedení: Volně stojící
Přepěťová ochrana RJ11 nebo RJ45: Ano
Přidání dalších bateriových modulů: Ne
SNMP/HTTP management: Ne
Technologie: Line Interactive (AVR)
Typ baterie: Olověná
Účel použití: Desktop
Uživatelsky měnitelné baterie: Ano
Výkon VA: 1501-2200
Výrobce: APC
Výstupní svorkovnice: Ne
Výstupní zásuvky - C13: Ano
Výstupní zásuvky - C19: Ne
Výstupní zásuvky - české/euro: Ne
Zásuvka/y jen s přepěťovou ochranou: Ne
Dodání produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma
Doba dodání produktu APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Arctic (White + doprava zdarma