Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3A Wi-Fi Tuya
| Kód produktu: | N3713688 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
33,57 € s DPH Cena bez DPH 27,74 € |
Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3A Wi-Fi Tuya
Chytrý termostat ohrevu vody Avatto WT50 3A WiFi TUYA
Chytrý termostat Avatto WT50 umožňuje ovládať ohrev vody v domácnosti, kancelárii, hoteli alebo nákupnom centre. Pripája sa k chytrému telefónu/tabletu prostredníctvom aplikácie Tuya alebo Smart Life a spolupracuje s hlasovými asistentmi.
Prispôsobte si jeho prevádzku podľa svojich potrieb
Z aplikácie Tuya alebo Smart Life môžete naprogramovať prevádzku termostatu. Zariadenie podporuje rôzne nastavenia teploty na dobu 5+1+1 / 5+2 / 7 dní, resp. so 6 časovými režimami na deň. Môžete tiež použiť manuálny, automatický alebo diaľkový režim.
Pohodlné ovládanie
Chytrý termostat Avatto WT50 môžete ovládať 3 rôznymi spôsobmi. Výrobok funguje s aplikáciou Tuya, ktorú si stiahnete do svojho chytrého telefónu alebo tabletu s operačnými systémami Android a iOS. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť prevádzku výrobku bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Termostat WT50 je možné ovládať aj prostredníctvom hlasových príkazov - termostat je kompatibilný s aplikáciami Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atď. Môžete tiež použiť tlačidlá na zariadení.
Prístup k najdôležitejším informáciám
Ďalšou výhodou termostatu Avatto WT50 je LCD displej. Z neho sa dozviete o nastavenom prevádzkovom režime, pripojení k sieti, nastavenej teplote alebo zapnutom bezpečnostnom zámku. Navyše termostat zobrazuje aktuálny čas. Môžete tiež nastaviť jas displeja alebo ho úplne vypnúť. Všetky najdôležitejšie informácie tak máte na dosah ruky - stačí sa len pozrieť!
Ďalšie funkcie
Chytrý termostat Avatto WT50 je vybavený špeciálnou detskou poistkou, ktorá zabraňuje použitiu tlačidiel. Tým zabránite zapnutiu/vypnutiu nechcenej funkcie. Navyše v prípade núdze alebo dočasného výpadku prúdu obnoví naposledy použité nastavenie.
Priložená stránka
- termostat
- návod na použitie
- skrutky x2
| Výrobca | Avatto |
|---|---|
| Model | WT50-WH-3A |
| Farba | sivá |
| Materiál | PC V0 |
| Napätie | 95-230 V AC, 50/60 HZ |
| Maximálne zaťaženie | 3A |
| Displej | LCD |
| Presnosť | 1°C |
| Teplotný rozsah | 5°C - 60°C |
| Rozmery | 86 x 86 x 40 mm |
| Použitie | Tuya, Smart Life |
| Hlasové ovládanie | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atď. |
| Bezdrôtové pripojenie | Wi-Fi 2,4 GHz |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3A Wi-Fi Tuya
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3A Wi-Fi Tuya
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...
- Výpredaj

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Sonoff Inteligentný Wi-Fi spínač pre monitoro...

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody W...

X-sense Chytrý teplomer/vlhkomer STH51

GETI Termostat GRT01 drôtový

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200HK(...

Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlo...

Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200BHK...

Shelly Snímač teploty a vlhkosti WIFI HT gen3...

Meross Inteligentný termostatický ventil MTS1...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby