Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlov ZWT100 3A Zigbee Tuya
| Kód produktu: | N3713686 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
42,67 € s DPH Cena bez DPH 35,26 € |
Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlov ZWT100 3A Zigbee Tuya
Chytrý termostat kotla CWU Avatto ZWT100 3A ZigBee TUYA
Chytrý termostat Avatto ZWT100 obsluhuje kotly CWU a umožňuje priamo zapínať/vypínať ich napájanie pre zabezpečenie teplej vody pre vykurovanie. Má zabudovaný modul Zigbee a spolupracuje s aplikáciami Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice atď.
Naplánujte jeho prevádzku
V aplikácii Tuya alebo Smart Life môžete naprogramovať prevádzku termostatu. Zariadenie podporuje rôzne nastavenia teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. so 6 časovými režimami na deň. Môžete tiež použiť manuálny a automatický režim.
Pohodlné ovládanie
Chytrý termostat Avatto ZWT100 môžete ovládať 3 rôznymi spôsobmi. Produkt funguje s aplikáciami Tuya a Smart Life, ktoré si stiahnete do svojho chytrého telefónu alebo tabletu. Vďaka tomu môžete nastaviť prevádzku produktu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Termostat je možné ovládať aj prostredníctvom hlasových príkazov - ZWT100 je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atď. Využiť môžete tiež dotykový displej produktu.
Prístup k najdôležitejším informáciám
Ďalšou výhodou termostatu Avatto ZWT100 je jeho LCD displej. Z neho sa dozviete o nastavenom režime prevádzky, pripojení k sieti, nastavenej teplote alebo zapnutom bezpečnostnom zámku. Navyše termostat zobrazuje aktuálny čas. Môžete tiež nastaviť jas displeja alebo ho úplne vypnúť. Všetky najdôležitejšie informácie tak máte na dosah ruky - stačí sa len pozrieť!
Ďalšie funkcie
Chytrý termostat Avatto ZWT100 je vybavený špeciálnou detskou poistkou, ktorá zabraňuje používaniu zariadenia. Tým zabránite zapnutiu/vypnutiu nežiaducej funkcie. Okrem toho je možné spojiť niekoľko termostatov ZWT100 do skupín pre ešte lepšiu kontrolu. Prístup k zariadeniu môžete udeliť aj ďalším členom domácnosti, aby ho mohol ovládať každý z vás.
Priložená stránka
- termostat
- návod na použitie
- skrutky x2
| Výrobca | Avatto |
|---|---|
| Model | ZWT100-BH-3A |
| Napätie | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3A |
| Displej | LCD |
| Presnosť | 1°C |
| Teplotný rozsah | 5°C - 60°C |
| Prevádzková teplota | -5°C - 50°C |
| Rozsah zobrazovanej teploty | 0°C - 51°C |
| Spotreba energie | <1W |
| Rozmery | 86 x 86 x 40 mm |
| Použitie | Tuya, Smart Life |
| Hlasové ovládanie | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atď. |
| Pripojenie | Zigbee 3.0 |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlov ZWT100 3A Zigbee Tuya
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlov ZWT100 3A Zigbee Tuya
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...
- Výpredaj

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Sonoff Inteligentný Wi-Fi spínač pre monitoro...

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody W...

X-sense Chytrý teplomer/vlhkomer STH51

GETI Termostat GRT01 drôtový

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200HK(...

Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ...

Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200BHK...

Shelly Snímač teploty a vlhkosti WIFI HT gen3...

Meross Inteligentný termostatický ventil MTS1...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby