Besen Nástěnná nabíječka pro elektromobily SQ20-22KW-APP + doprava zdarma
Kód produktu: N4305444 (ke komunikaci)
Výrobce:
Besen
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
Nástěnná nabíječka pro elektromobily Besen SQ20-22KW-APP
Pokročilá technologie a snadné ovládání
Bezpečnost a kompatibilita
Wallbox SQ20-APP má kompletní sadu ochran: proti přepětí, přehřátí, přetížení, zkratu, úniku proudu do země a úderu blesku. Podporuje rozhraní typu SAE J1772, IEC 62196-2 a GB/T, takže je kompatibilní s většinou elektrických vozidel na trhu. Maximální nabíjecí proud je 32 A a kryt se stupněm krytí IP66 zajišťuje odolnost proti prachu a vodě.
Součástí dodávky je
  • nástěnná nabíječka
  • montážní prvky
Výrobce Besen
Model SQ20-22KW-APP
Výstupní výkon 22 kW
Vstupní/výstupní napětí AC 400V (3 fáze)
Maximální proud 32A
Frekvence 47-63 Hz
Nabíjecí rozhraní SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Displej 3,5" barevný LCD displej
Vodotěsnost IP66
Hmotnost 8 kg
Rozměry 295 × 195 × 65 mm
Okolní teplota -25 °C ~ +55 °C
Vlhkost 0-95 % bez kondenzace
Maximální nadmořská výška <2000 m
Spotřeba energie v pohotovostním režimu <8W