Besen Nástenná nabíjačka pre elektromobily SQ20-22KW-APP + doprava zadarmo
Kód produktu: N4305444 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Besen
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
Nástenná nabíjačka pre elektromobily Besen SQ20-22KW-APP
Pokročilá technológia a jednoduché ovládanie
Bezpečnosť a kompatibilita
Wallbox SQ20-APP má kompletnú sadu ochrán: proti prepätiu, prehriatiu, preťaženiu, skratu, úniku prúdu do zeme a zásahu bleskom. Podporuje rozhrania typu SAE J1772, IEC 62196-2 a GB/T, takže je kompatibilný s väčšinou elektrických vozidiel na trhu. Maximálny nabíjací prúd je 32 A a kryt so stupňom krytia IP66 zabezpečuje odolnosť proti prachu a vode.
Súčasťou dodávky je
  • nástenná nabíjačka
  • montážne prvky
Výrobca Besen
Model SQ20-22KW-APP
Výstupný výkon 22 kW
Vstupné/výstupné napätie AC 400V (3 fázy)
Maximálny prúd 32A
Frekvencia 47-63 Hz
Nabíjacie rozhranie SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Displej 3,5" farebný LCD displej
Vodotesnosť IP66
Hmotnosť 8 kg
Rozmery 295 × 195 × 65 mm
Okolitá teplota -25 °C ~ +55 °C
Vlhkosť 0-95 % bez kondenzácie
Maximálna nadmorská výška <2000 m
Spotreba energie v pohotovostnom režime <8W