Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so svetlom + SOS
| Kód produktu: | N4366808 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
39,80 € s DPH Cena bez DPH 32,89 € |
Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so svetlom + SOS
Napájanie pomocou dlhého kábla so zástrčkou do zásuvky automobilového zapaľovača 12V, alebo napájacieho kábla pre pripojenie do siete 230V.
Kompresor je vhodný na nafukovanie pneumatík osobných automobilov, motocyklov či bicyklov na vopred nastavený tlak. Vzduchová hadica je ukrytá v spodnej časti zariadenia a má dĺžku 45 cm. Súčasťou balenia sú taktiež adaptéry pre ďalšie použitie (nafukovanie loptičiek, matracov, bazénov a pod.)
Displej zariadenia umožňuje zobrazenie nameraného tlaku. Pomocou ovládacieho panela je možné zvoliť zobrazované jednotky (PSI / BAR / kPa / kg/cm2). Ovládací panel tiež umožňuje jednoduché nastavenie hustiaceho tlaku.
Predná strana kompresora je navyše vybavená LED osvetlením, doplneným o červené SOS svetlo.
| Technické údaje | |
|---|---|
| DC napájanie | 12 V / 10 A |
| AC napájanie | 230 V / 1 A |
| Prúd vzduchu | 25 l / min |
| Max. tlak | 150 PSI / 10,3 Bar |
| Svietidlo | 3x LED a 3x SOS LED |
| dĺžka hadice | 45 cm |
| Kábel 12V | 290 cm |
| Kábel 230V | 145 cm |
Dodanie produktu Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so svetlom + SOS
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so svetlom + SOS
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Astroai Elektrický umývací kefka Hicozy KS-26...

Merco Air Car kompresor

Baseus Čerpadlo PrimeTrip VA1 2 v 1 so svieti...

Asist Kompresor el. 1100W, 8bar, kufor

Compass Kompresor 12V CORA so svetlom

Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh

Compass Hustilka nožná VERTI s manometrom

Effea Nožná pumpa 6700 s rýchloupínacím konek...

Yato Pištoľ na hustenie pneumatík s digitálny...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby