Compass Kompresor 12V CORA so svetlom
| Kód produktu: | N3944693 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
27,33 € s DPH Cena bez DPH 22,59 € |
Compass Kompresor 12V CORA so svetlom
Kompresor je vhodný na nahustenie pneumatík osobných automobilov, motocyklov, či bicyklov na presne nastavené hodnoty. Súčasťou balenia sú však aj adaptéry pre rôzne ďalšie použitia (nahustenie loptičiek, matracov, bazénov a pod).
Kompresor je vybavený digitálnym tlakomerom a ovládacím panelom, ktorý zobrazuje nameraný tlak na digitálnom displeji v niekoľkých jednotkách (BAR / PSI / kPa / kg/cm2). Ovládací panel umožňuje nahustenie na vopred nastavenú hodnotu.
Kompresor je navyše vybavený LED osvetlením na prednej strane.
Napájacie káble i hustiaca hadica majú dostatočnú dĺžku 12V - 2,9 m / vzduchová hadica 0,6 m. Pre jednoduchšie skladovanie je možné hadicu i takmer kompletnú kabeláž umiestniť do vnútornej priehradky zariadenia.
| Technické údaje | |
|---|---|
| napájanie | 12V |
| príkon | 120W (max. 10 A) |
| max. tlak | 8,2 BAR ; 120 PSI |
| výtlak | 22 L / min |
| dĺžka hadice | 60 cm |
| dĺžka 12V kábla | 290 cm |
Dodanie produktu Compass Kompresor 12V CORA so svetlom
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Kompresor 12V CORA so svetlom
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Astroai Elektrický umývací kefka Hicozy KS-26...

Merco Air Car kompresor

Baseus Čerpadlo PrimeTrip VA1 2 v 1 so svieti...

Asist Kompresor el. 1100W, 8bar, kufor

Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh

Compass Hustilka nožná VERTI s manometrom

Effea Nožná pumpa 6700 s rýchloupínacím konek...

Yato Pištoľ na hustenie pneumatík s digitálny...

Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so ...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby