CyberPower Professional Tower LCD 1500VA/1350W + doprava zdarma
Kód produktu: N3070638 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Vlastnosti a výhody:
• GreenPower UPS™ Technology
• Čistá sinusoida na výstupu
• Technologie UPS: Line-Interactive
• Tower provedení
• Automatický regulátor napětí, Automatic Voltage Regulator (AVR)
• EMI, RFI, ochrana proti přepětí a blesku
• Auto-Restart/Auto-Nabíjení
• Port pro nouzové vypnutí - Emergency Power Off (EPO) Port
• Multifunkční LCD displej
• Otočný LCD displej
• Port USB a Sériový
• Baterie s možností připojit za provozu, Hot-Swappable Battery Packs
• Uživatelsky měnitelné baterie
• SNMP/HTTP možnost vzdálené správy (volitelně)
• dodávaný software: PowerPanel® Business Edition
• Rozměry 221 x 170 x 432 mm
• Váha 25,1 kg
• Baterie 2 ks, 12V / 17Ah
• Doba dobíjení 8 hodin
• Výstupní napětí při provozu na baterie - čistá sinusoida 230 V +/- 5%, frekvence 50/60 Hz +/-1%
• Transfer time (rychlost přepnutí na baterie) 4 ms
• Doba běhu při plném zatížení 1350W je 5 minut.
• Doba běhu na baterie při polovičním zatížení 675W je 17 minut.