CyberPower Professional Tower LCD 1500VA/1350W + doprava zadarmo
Kód produktu: N3070638 (pre komunikáciu)
Výrobca:
CyberPower
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Vlastnosti a výhody:
• GreenPower UPS™ Technology
• Čistá sínusoida na výstupe
• Technológia UPS: Line-Interactive
• Tower prevedenie
• Automatický regulátor napätia, Automatic Voltage Regulator (AVR)
• EMI, RFI, ochrana proti prepätiu a blesku
• Auto-Restart/Auto-Nabíjanie
• Port pre núdzové vypnutie - Emergency Power Off (EPO) Port
• Multifunkčný LCD displej
• Otočný LCD displej
• Port USB a Sériový
• Batéria s možnosťou pripojiť za prevádzky, Hot-Swappable Battery Packs
• Užívateľsky meniteľné batérie
• SNMP/HTTP možnosť diaľkového spravovania (voliteľne)
• dodávaný softvér: PowerPanel® Business Edition
• Rozmery 221 x 170 x 432 mm
• Váha 25,1 kg
• Batérie 2 ks, 12V / 17Ah
• Doba dobíjania 8 hodín
• Výstupné napätie pri prevádzke na batérie - čistá sínusoida 230 V +/- 5%, frekvencia 50/60 Hz +/-1%
• Transfer time (rýchlosť prepnutia na batérie) 4 ms
• Doba behu pri plnom zaťažení 1350W je 5 minút.
• Doba behu na batérie pri polovičnom zaťažení 675W je 17 minút.