CyberPower UT GreenPower Series UPS 2200VA/1320W, české zásuvky + doprava zdarma
Kód produktu: N3499919 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Vlastnosti
• Technologie pro úsporu energie
• Podpora napájení z generátoru
• Nabíjecí port(y) USB
• Ochrana proti rázům a špičkám
• Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
• Software PowerPanel pro správu napájení
• EMI a RFI filtr
• Automatická regulace napětí (AVR)
• LED indikátor stavu
• Ochrana proti přetížení
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• USB připojovací port
• Nastavitelný alarm
• Všeobecné
• Fáze - Jednofázové
• Tvar - Tower (věž)
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Vstup
• Podpora napájení z generátoru - Ano
• Jmenovité vstupní napětí - 230 ± 10% Vac
• Rozmezí vstupního napětí - 167 ~ 295 Vac
• Vstupní frekvence - 50 Hz, 60 Hz
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Jmenovitý vstupní proud - 10 A
• Typ vstupního konektoru - Schuko
• Délka napájecího kabelu 1,5 m
• Výstup
• Výkon 2200 VA
• Výkon 1320 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
• Napětí při napájení z baterie - 230 ± 10% Vac
• Frekvence při napájení z baterie
• 50 ± 1% Hz
• 60 ± 1% Hz
• Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení, 1 x snížení
• Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu, Jistič
• Zásuvky - celkem 4
• Typ zásuvky FR x 4 (české, francouzké)
• Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
• Typická doba přechodu - 4 ms
• Nabíjecí port(y) USB - USB-A x 1, USB-C x 1
• USB nabíjecí proud - 5V/2.1A
• Baterie
• Provozní doba při 60W - 95 min
• Provozní doba při 90W - 70 min
• Provozní doba při 200 W - 34 min
• Typická doba dobíjení 8 hodin
• Spuštění na baterii - Ano
• Uživatelsky vyměnitelný - Ne
• Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
• Baterie 2x 12V/9Ah
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana - 150 Joulů
• EMI a RFI filtr - Ano
• Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID 1
• Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
• Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
• Software pro správu napájení - PowerPanel Personal (doporučeno)
• Fyzické vlastnosti
• Konstrukce skříně - Plast
• Barva - Černá
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) 148 x 178 x 298 mm
• Hmotnost 10,8 kg
• Přepravní rozměry
• Rozměry (ŠxVxH) 271 x 202 x 397 mm
• Hmotnost 11,1 kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota 0 ~ 40 °C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
• Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
• Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%