Peach Kompatibilní cartridge Brother CISS BT6000, černá pigment, PI500-180, 100ml
Kód produktu: N4551540 (ke komunikaci)
Výrobce:
Peach
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Parametry
• Značka Peach
• SKU 319868 (PI500-180)
• EAN 7640169586392
• ID Výrobce Brother BT6000BK
• Objem 100 ml
• Výnos 6000 stran
• Barvy černá
• Kapacita S
• Kompatibilní tiskárny
• Brother DCPT 300
• Brother DCPT 500 W
• Brother DCPT 700 W
• Brother MFCT 800 W