Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Kód produktu: N4504918 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• INFORMACE O DISPLEJI
• Oblast sledování: 597,89 (H) x 336,31 (V) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
• Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastní poměr (typický): 1500:1
• Rozteč obrazových bodů: 0,3114 x 0,3114 mm
• Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
• Snímková frekvence:
• – VGA: 30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V)
• – HDMI: 30–140 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technologie sRGB: Ano
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Hustota pixelů: 81,59 PPI
• Režim LowBlue: Ano
• EasyRead: Ano
• SoftBlue: Ano
• Adaptivní synchronizace: Ano
• MPRT: 1 ms
• SmartContrast: Mega Infinity DCR
• Barevný gamut (typicky):
• – Adobe RGB: 81,15 %
• – DCI-P3: 79,86 %
• – sRGB: 104,02 %
• – NTSC: 91,27 %*
• INFORMACE O KONEKTIVITĚ
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
• Vstup/výstup audia: Výstup audio; Audio-in
• Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
• Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
• DALŠÍ INFORMACE
• Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
• Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto; Nabídka; Hlasitost; Vstup; SmartImage
• Další výhody: Zámek Kensington; Držák VESA (100 x 100 mm)
• Kompatibilita: DDC/CI; macOS; sRGB; Windows 11 / 10
• STOJAN
• Sklon: -5/20 stupňů
• SPOTŘEBA ENERGIE
• Spotřeba při provozu: 20,2 W (typ.)
• Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
• Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájení:
• – Provoz: bílá
• – Pohotovostní režim: bílá (blikající)
• Napájení: Interní; 100–240 V AC, 50–60 Hz
• ROZMĚRY PRODUKTU
• Se stojanem (max. výška): 617 x 457 x 211 mm
• Bez stojanu: 617 x 357 x 46 mm
• Rozměry balení: 690 x 455 x 141 mm
• HMOTNOST
• Se stojanem: 3,97 kg
• Bez stojanu: 3,55 kg
• Včetně balení: 6,56 kg
• PROVOZNÍ PODMÍNKY
• Teplota (provozní): 0 až 40 °C
• Teplota (skladování): -20 až 60 °C
• Relativní vlhkost: 20 %–80 %
• Nadmořská výška:
• – Provoz: do 3658 m
• – Skladování: do 12192 m
• Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení)
• UDRŽITELNOST
• Životní prostředí a energie: RoHS
• Recyklovatelnost obalu: 100 %
• Konkrétní látky: Bez rtuti
• INFORMACE O SKŘÍNI
• Barva: Černá
• Povrch: Texturovaný
• SHODA A STANDARDY
• Certifikace:
• OBSAH BALENÍ
• Kabely: HDMI kabel, napájecí kabel
• Uživatelská dokumentace: Ano
• Váha: 4.68000 kg
• PartNumber: 27E1N1200A/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: Nespecifikováno
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 27"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ano
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Doba dodání produktu Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA